Autor Wątek: Niedziałający Fulltone Fulldrive 2  (Przeczytany 2534 razy)

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 497
  • Cornford Fanboy
Niedziałający Fulltone Fulldrive 2
« 04 Cze, 2012, 20:50:01 »
Dzis dostalem telefon od kolesia, ktoremu sprzedalem Fulltone Fulldrive 2, ze dostal efekt, ale:
- nie dziala mu boost
- przelacznik comp/boost podbija glosnosc o 100%

Mial ktos podobna sytuacje z tym efektem albo ma pomysl co moglo sie stac? Jedyne co mi przychodzi do glowy, to ze odlutowalo sie cos w transporcie, choc podobno dioda od boosta dziala.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Ja sprzedałem kolesiowi egnatera i twierdził, że mu potek Countur na drugim kanale nie działa oraz przełączniki od mocy. Wzmak wrócił do mnie i wszystko było sprawne, chciał mnie zrobić w wała po prostu. Nie twierdzę, że tak jest w tym przypadku ale byłbym ostrożny.

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 497
  • Cornford Fanboy
No wlasnie neistety tez mam takie przepuszczenia :/

Offline cygan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 200
    • GuitarEffectsPedals.pl
Jest możliwe, że po iluśset kliknięciach switch po prostu wysiada. To nie są przecież urządzenia niezniszczalne.
Miałem reklamację również i na ten efekt z podobnymi objawami i właśnie przełącznik był winien.
Pzdr!

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 497
  • Cornford Fanboy
Efekt dzis do mnie wrocil. Oczywiscie jak przewidywalem jest w 100% sprawny. Kupujacy albo jest gluchy, albo palil glupa...

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Pewnie teraz nie będzie odpisywać na maile/sms ani odbierać telefonów.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 497
  • Cornford Fanboy
To wtedy jego strata, bo w tej chwili mam zarowno sprawny efekt, jak i kase, ktora za niego zaplacil :P 3 raz do niego pisalem o nr konta do przelewu, ale cos milczy

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Efekt dzis do mnie wrocil. Oczywiscie jak przewidywalem jest w 100% sprawny. Kupujacy albo jest gluchy, albo palil glupa...

Pewnie wlazł na SS i poczytał :P
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
2448 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Maj, 2009, 13:50:50
wysłana przez Radek M
5 Odpowiedzi
2382 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Wrz, 2010, 20:37:57
wysłana przez Tadeo