Autor Wątek: konstruktywna krytyka na gwalt!  (Przeczytany 711 razy)

Offline werqtqw

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
konstruktywna krytyka na gwalt!
« 27 Kwi, 2012, 19:52:16 »
czolem pracy, przydalaby mi sie wasza opinia (kazdego) na temat owocow naszych pierwszych zmagan ze studiem;)
jakosc nie jest najlepsza bo i studio bylo watpliwej jakosci, nikt tego poza mna nie miksowal a znam sie na tym malo wybitnie;]
no ale nie o jakosc mi chodzi tylko o muzyke, gramy 1,5 roku
z gory dzieki za opinie
a, no i jesli juz ktos bedzie sie wypowiadal to prosilbym najpierw o przesluchanie kawalkow w calosci (ja polecam 3#)...taki tam fetysz;]
http://pl.myspace.com/wasteoftimepolska
« Ostatnia zmiana: 27 Kwi, 2012, 21:16:22 wysłana przez werqtqw »

bandit112

  • Gość
Przesłuchałem tylko 3# i... Według mnie, taakie rzępolenie, nic nadzwyczajnego. No i miks... hmm, nie lepiej było pójść w home recording niż pchać się do kiczowatego studia bez realizatora na pokładzie? :D

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 374
    • CTG TV
Pomysły całkiem całkiem. Aranż tragiczny. Perkusista musi sobie metronom sprawić, bo tragedią jest żeby 2 z 3 uderzeń zagrać krzywo.
Ogólnie dużo pracy przed Wami, ale może będzie dobrze. Gracie przynajmniej w drop D? :P
mniut i piah

Offline werqtqw

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
tak, gramy w drop d :P przez tragiczny aranz co konkretnie rozumiesz? dawac tu chlostac mnie :D

Offline SolarisP

  • Gaduła
  • Wiadomości: 132
Ja przykładowo nudne kawałki :P

A poważnie - Gęste aranże z wielu ciekawych motywów > Rozwijanie jednego motywu w nieskończoność.

Takie me gusta są.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Brzmieniowo: dało się to lepiej zmiksować, mimo wszystko. To co jest wyszło płasko, cicho i przytłumione.
Kompozycyjnie: jest kilka fajnych motywów, ciekawych pomysłów ale bez wokalu trochę te kawałki wydają się przydługie. #3 jest fajnie zrobiony ale za długi. Konwulsje najlepiej sprawdziłby się na koncertach. smyczki nie ruszyły mnie w ogóle.
synkopy to guwno

Offline werqtqw

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
dzieki za opinie, wezme pod uwage w dalszej dzialalnosci;)
gdyby ktos jeszcze chcial sie wypowiedziec to zapraszam, ewentualne porady tez mile widziane
ps. szukamy wokalu z wroclawia, gdyby ktos byl zaintereszony (do kawalkkow zrobionych pod wokal, bo do tych raczej ciezko go upchnac;])
« Ostatnia zmiana: 29 Kwi, 2012, 11:22:45 wysłana przez werqtqw »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
2680 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2009, 14:42:14
wysłana przez pan mikos