Autor Wątek: Lutnik / majster we Wrocławiu  (Przeczytany 2131 razy)

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Lutnik / majster we Wrocławiu
« 09 Lis, 2011, 09:19:59 »
Siemka,
Znacie może jakiś dobrych lutników we wrocławiu, po wizycie u których mój instrument odmłodnieje a portfel nie zostanie ogołocony ? Chciałbym przedewszystkim powymieniać progi, może mostek etc. :P

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Lutnik / majster we Wrocławiu
« Odpowiedź #1 09 Lis, 2011, 10:22:58 »
Kamecki, solidny, ale średnio tani, Góralski - nie mam pojecia jakie ceny, ale pewnie taniej niż Góral. No i Lootnick, ale to pod Wrockiem w Olesnicy
B ( o ) ( o ) B S

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Lutnik / majster we Wrocławiu
« Odpowiedź #2 09 Lis, 2011, 12:54:37 »
Góralski za regulację+konserwację bierze 2 stówki, ja ostatnio  byłem w sklepie na dworcowej/kościuszki i tam za bodajże 100 zł mi zrobili to samo.

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Odp: Lutnik / majster we Wrocławiu
« Odpowiedź #3 09 Lis, 2011, 13:19:18 »
A dobrze zrobili ? Też słyszałem o sklepie na dworcowej? (on nazywa się gitary i perkusje?, jeżeli tak to znadje w necie numer, jeżeli nie to mógłbyś wrzucić?)

Jeżeli chodzi o regulacje + konserwacje to mówimy tu o regulacji i konserwacji (nawali płynów+pokręci śrubami) czy o wymianie progów/nabicie etc.?

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Lutnik / majster we Wrocławiu
« Odpowiedź #4 09 Lis, 2011, 13:27:52 »
Raczej ustawienie krzywizny, wysokosci strun, posmarowanie podstrunnicy etc czynnosci ktore jestes w stanie zrobic w domu sam w godzine czy dwie
B ( o ) ( o ) B S

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Lutnik / majster we Wrocławiu
« Odpowiedź #5 09 Lis, 2011, 13:27:54 »
konserwacja-płyny czyszczenie itp.

Sklep nazywa się gitary i perkusje.

Zrobili dobrze, nie wiem czy to kwestia gitary, ale nie czułem jakiegoś szału. Muszę tam pójść jeszcze raz.