Autor Wątek: Ukończyli nam miksować demo wreszczie :)  (Przeczytany 2615 razy)

Offline Zapek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
Ukończyli nam miksować demo wreszczie :)
« 17 Paź, 2011, 21:46:35 »
Oceniamy wszystko.

http://rwa.art.pl/mp3.html

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
To jest w końcu Pittbull CL, prawda? Fajnie brzmią gary i gitary :)
facebook.com/Musza.MorningWood

bandit112

  • Gość
Nie no, wokal niefajny :(

Offline Zapek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
To jest w końcu Pittbull CL, prawda? Fajnie brzmią gary i gitary :)

zaiste, dopalony Overdrivem Maxona :)

Offline Stefan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Dla mnie bomba - co do wokalu, nie wiem czy tylko mi się tak wydaje ale momentami zalatuje trochę Kupczykiem. Może jestem głuchy i się nie znam ale tak mi się kojarzy :D
Co do materiału to podobają mi się wszystkie 3 numery, ale gdybym miał wybrać jeden to moim faworytem byłby "Ogień".

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Mi to Turbo zajeżdża, nie podoba mi się miks bębnów, strasznie dużo pomieszczenia.

Offline Zapek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
Btw pochwalę się, że Wojna przedwczoraj wygrała dla nas SMAK (festiwal dla kompozytorów i autorów tekstów z fajnym żyri) i nam się całe demo zwróciło... :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Śmisznie, bo też mieliśmy numer "Wojna" i grałem solo w klimatach egzotycznych...
Paczki z głów!

Offline Zapek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
Śmisznie, bo też mieliśmy numer "Wojna" i grałem solo w klimatach egzotycznych...

Okazuje się, że nie my pierwsi i nie ostatni pewnie z wiadomych względów... ;p

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Chryste, ale wokal to macie rodem z peerelu. Nie mówię, ze zły, ale no Niemen, czy ten facet od 'Jaskółki' to ta sama bajka, siłą rzeczy nie pasuje mi to tu :(

Brzmienie w pytkę, kompozycja... też jakby z innej epoki. Ale ja słucham postu i djentu, nie jestem miarodajny :P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Wokal rade daje, tyle ze melodyka jakas taka .... faktycznie jaskółka i te rzeczy ;) no  i spiewa facet na zaciśnietym gardle .na mój gust przydało by sie "ustawienie" emisji głosu u fachowca. Ale instrumentalnie super.

Offline roqa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 168
a mi sie podoba gary fajne gitary tez niczego sobie a wokal przypomina..... Janusza Radka(i w tym miejscu leca na mnie kurwy od forumowych braci:) )
zajebsta muza i fajny wokal pozdrawiam i powodzenia zycze.

Offline Zapek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
Jeśli nikt przy okazji nie wyczytał ze strony, to wokalistą tego zespołu jestem ja, więc wszystkie zjeby i pytania o to jak zjebałem proszę kierować bezpośrednio do mnie. A w tej materii wiem że jeszcze sporo pracy przede mną, jednak zamierzam ją wykonać :). Dzięki za oceny i czekam na kolejne :)

Posty połączone: 19 Paź, 2011, 00:01:43
Tak w gratisie dodam .
Konkurs raczej dla poetów, więc rytmicznej za dużo nie usłyszycie...
« Ostatnia zmiana: 19 Paź, 2011, 00:01:44 wysłana przez Zapek »

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Trochę nie teges jeśli chodzi o powiązanie z tematyką forum, ale ja uwielbiam takie rzeczy :)
Bardzo fajne - chętnie odsłucham więcej niż jeden raz

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Sound bardzo fajny, ale jak tylko usłyszałem te "woje księcia piasta" to i witki opadły... Nie chodzi o technikę ale zero, unull powera i polskie teksty ;/ Nie wiem, ale do metlau polski mi w ogóle nie siedzi. Całkiem inaczej by to hulało po angielsku, taka moja opinia jest ;]

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Nie tam, po prostu, żeby w polskim rymy miały ręce i nogi, a do tego pałer trzeb minimalnie łeb wysilić, a nie rymować jakkolwiek, patrz: teksty Taffa w Rootwater. Po mojemu nic im z 'metalowości' nie brakuje, a z dołożoną dziką kurwą w jego głosie wokal niszczy bardziej niż 90% angielskich. Albo i 100%...
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline roqa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 168
Rachet dzieki nie slyszalem tej kapeli nigdy a jest zajebista dzieki wielkie

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
:O

Toż to najlepsza metalowa kapela tego kraju jest! A przynajmniej moja ulubiona i z najlepszym wokalistą! OMG!!!1oneone

Spoiler
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline b3ny666

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
  • Guitars&Gear Collector
    • Tam gdzie gram :)
bardzo fajne kawałki, gitary przyjemnie się słucha, jak dla mnie solo wstępne Skrzydeł wbija w ziemię, sama muza klimatem podobna do czeskiego Kreyson i polskiego Turbo, nic tylko słać po Polsce i napierdalać :)

 

Offline Zapek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
Sound bardzo fajny, ale jak tylko usłyszałem te "woje księcia piasta" to i witki opadły... Nie chodzi o technikę ale zero, unull powera i polskie teksty ;/ Nie wiem, ale do metlau polski mi w ogóle nie siedzi. Całkiem inaczej by to hulało po angielsku, taka moja opinia jest ;]

mamy angielskie wersje tego samego, bo po prostu tanio to wyszło, patrząc na całe demo. No i trochę sie zawiodłem na swoim angielskim, a i tłumaczone to było, to też nei to sam co pisać kawałek pod tekst od zera... Tak czy inaczej wkrótce wrzucę i te...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
3046 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sty, 2010, 00:05:59
wysłana przez lokibalboa
10 Odpowiedzi
3771 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Mar, 2011, 10:58:22
wysłana przez wuj Bat
16 Odpowiedzi
5851 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Mar, 2011, 23:43:32
wysłana przez Konrad_89
0 Odpowiedzi
778 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sty, 2013, 21:19:26
wysłana przez Vertigo
15 Odpowiedzi
3513 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Wrz, 2013, 21:10:11
wysłana przez Matt-Carnage