Autor Wątek: Endomondo Pro, Android Market, karta kredytowa, problem  (Przeczytany 2765 razy)

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Witam! Usiłuję usilnie kupić Endomondo Pro w Android Markecie. Robiłem już kilka podejść, bilans taki, że jakaś usługa google zjadła mi 15 zł na opłaty manipulacyjne, a aplikacji jak nie miałem tak nie mam. Rzecz wygląda następująco: wchodzę w telefonie w Android Market, klikam kupne endomondo, wprowadzam poprawne dane karty kredytowej, google coś tam zlicza 3 zł opłaty za transakcje, od endomondo dostaję majla z potwierdzaniem zamówienia, a po chwili kolejnego, informującego mnie, że się nie da tego kupić. Dzwoniłem do mojego banku, oni to sprawdzili i mówią, że od strony mojej i ich jest wszystko ok, problem tkwi po stronie dostawcy aplikacji. Zastanawiałem się też, czy problem nie jest związany z tym, że cena za endomondo pro podana jest w bodajże koronach duńskich (22 owe korony), a ja przecież na koncie mam złotówki (po przeliczeniu około 12-13 zł). Jest ktoś w stanie mi pomóc? Chciałbym w końcu kupić ten programik... Pozdrawiam!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
hmm. A z kupnem innych aplikacji nie miałeś problemu?
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Innych nie kupowałem, na darmowych jechałem do tej pory. Moja karta to MasterCard.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Może spróbuj za pomocą google checkout kupić.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Tak zrobię, ale ten checkout to jakas masakra jest. :/

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
A co z nim? Płaciłem kilka razy za pomocą tego, zawsze bezproblemowo.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
To, że nie mogę ogarnąć, wezmę siądę, może skumam. Zw. Zakupilem przez google checkout, wersję 4 (innej nie było). Fajnie. Minus taki, że za darmo nie mogę jej w androidmarkecie aktualizować do 5.2. :/
« Ostatnia zmiana: 29 Sie, 2011, 11:53:12 wysłana przez Vlad The Vampire »