Autor Wątek: Newbreed  (Przeczytany 3555 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Newbreed
« 21 Cze, 2011, 21:59:45 »
Siedzę właśnie na grillu ;) u mojego świadka i leci radio Euro. I są wywiady i jest muzyka bielskiej (wygooglowałem) kapeli Newbreed. Wczoraj była premiera ich płyty, a nasze forum kapeli nie zna, szukajka pokazuje raz rok 2009. A chłopaki grają jak Proghma z Meszugą, wiec naprawdę warto obadać. Na płycie jest i Vogg i Lipa, wiec powiewa wielkim światem;). http://www.newbreed.metal.pl/ wrócę do domu i posłucham! Refleksja: grają od 99r., mają płyty, nawet dvd! I kto ich w tym kraju kojarzy??...
« Ostatnia zmiana: 22 Cze, 2011, 10:28:30 wysłana przez wujo Batman »
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Newbreed
« Odpowiedź #1 21 Cze, 2011, 22:12:03 »
linek nie bangla :( a gógól parzy :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Odp: Newbreed
« Odpowiedź #2 22 Cze, 2011, 08:04:19 »
A graliśmy z nimi kiedyś sztukę w Krakowie. Morowe chłopaki - nawet kupiłem ich płytę żeby ich wesprzeć. Do tego prawie jak rodzina bo wokalista chodził z siostra przyjaciela :)

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 815
Odp: Newbreed
« Odpowiedź #3 22 Cze, 2011, 08:07:10 »
Ja znam chłopaków bardzo dobrze, wydaliśmy w jednej "wytwórni" płyty wcześniejsze. Poznaliśmy się potem na trasce. Bardzo fajni kolesie i grają ciekawą muzę. Polecam filmiki z ich (!!) studia. Mają takowe zbudowane w domu. Za całą produkcje odpowiada Staśiu - perkman. Tak samo jak przy DVD. Nowy album wydali poprzez deal z MMP. I nawet widzę ze im promocja działa. Generalnie muza ciekawa , dość wymagająca ale najważniejsze - Polska :)
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline g-forest

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 29
  • "Imagination is more important than knowledge."
Odp: Newbreed
« Odpowiedź #4 22 Cze, 2011, 09:06:26 »
Pozwolę sobie wkleić link:



Jest to klip do kawałka "How it was to be" promującego ich nową płytę. Newbreed to zacne chłopaki:)

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Newbreed
« Odpowiedź #5 22 Cze, 2011, 09:50:52 »
Wow, bardzo fajny ten kawałek, muszę sprawdzić całą resztę.

Perkusja jest mistrzowska !
« Ostatnia zmiana: 22 Cze, 2011, 09:52:24 wysłana przez Przychlast »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Odp: Newbreed
« Odpowiedź #6 22 Cze, 2011, 10:27:57 »
linek nie bangla :( a gógól parzy :D

Se, kurwa, przecinek na końcu wyjeb, z telefonu wysyłałem :D.

(już bangla)
Paczki z głów!

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Odp: Newbreed
« Odpowiedź #7 22 Cze, 2011, 10:51:27 »
A mi sie kojarzy od razu z Hatebreed :p ostatnio ktorys z czlonkow byl w naszym Zielonogorskim radiu studenckim, podobno graja tez drugi projekt death metalowy... hm...

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Odp: Newbreed
« Odpowiedź #8 22 Cze, 2011, 12:27:02 »
Ale widzę że maniera wokalna mu się nie zmieniła - denerwuje mnie jakoś. Wolałem jak jechał samym growlem :/
Przez ten wokal czuć że to takie "polskie".

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Newbreed
« Odpowiedź #9 22 Cze, 2011, 15:25:43 »
linek nie bangla :( a gógól parzy :D

Se, kurwa, przecinek na końcu wyjeb, z telefonu wysyłałem :D.

(już bangla)

a ja na telefonie sprawdzałem ;) takim archaicznym ;)

Kawałek z YT to dla mnie porażka. Wokal obsysa całkowicie od samego poczatku do samego końca.

Dobra, posłuchałem już z myspace. Wokal jest tragiczny, dla mnie przekresla calą muzę, bo nie mógłbym tego sluchac żeby sie nie wkurwiać
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Odp: Newbreed
« Odpowiedź #10 22 Cze, 2011, 16:18:50 »
Dziś też posłucham na normalnym sprzęcie. Na NRD-owskim boomboxie, w ogrodzie, dawało dobrze :D.
Paczki z głów!

Offline Neithan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
  • porwany obłędem
    • Whalesong
Odp: Newbreed
« Odpowiedź #11 24 Cze, 2011, 18:10:43 »
graliśmy na koniec kwietnia wspólnie koncerty - bardzo sympatyczne chłopaki, muza też wypasik, osobiście bardzo lubię stare ich płytki :) nową trza będzie obadać, videa ze studia jak wcześniej już wspomniano - godne polecenia ;) dobry band \m/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Odp: Newbreed
« Odpowiedź #12 25 Cze, 2011, 02:36:46 »
Po gruntownym przesłuchaniu delikwentów - nadal dobrze! Bat-ucho wyszkolone na markowym sprzęcie z lat '85-'94 dodało brakujące harmoniczne i subbasy! :)
Paczki z głów!

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
Odp: Newbreed
« Odpowiedź #13 25 Cze, 2011, 16:25:08 »
Refleksja: grają od 99r., mają płyty, nawet dvd! I kto ich w tym kraju kojarzy??...

Świetny band! I po wstępnym zaznajomieniem się z ich twórczością to samo mnie naszło: czemu ja o nich wcześniej nie słyszałem? Przecież to pełna profeska jest, mogliby bez wstydu grać przed takim Opethem chociażby. OK, czysty wokal wymaga trochę szlifu, ale - kontynuując porównania z zespołem na O. - na tym samym etapie (2-3 płyta) Akerfeldt wcale nie brzmiał znacznie lepiej :P

Offline CFS81

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Odp: Newbreed
« Odpowiedź #14 26 Cze, 2011, 00:40:05 »
Perkusista ma też swój projekt, który wielu mógłby umilić niejeden wieczór ;). Od razu sypię linkiem, szczególnie, że materiał jest do nabycia za paczkę fajek. Mam nadzieję, że nie naruszam niedoczytanego regulaminu.

http://selfmadegod.com/pl/shop/item/863

Offline Neithan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
  • porwany obłędem
    • Whalesong
Odp: Newbreed
« Odpowiedź #15 26 Cze, 2011, 00:59:23 »
ano, materiał wypasik, Stan genialnym drummerem jest :) poza tym udziela się wokalnie w SAMO (będzie na S3 !) oraz w Słoninie:


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Odp: Newbreed
« Odpowiedź #16 27 Cze, 2011, 08:46:15 »
Na nic-nie-zapowiadającym-niezobowiązującym grillu odkryłem więc perły-przed-wieprze i post-illuminati-potomków-Leonardo!? :)

Paczki z głów!