Autor Wątek: Another Awareness - 'Iceface'  (Przeczytany 1047 razy)


Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Odp: Another Awareness - 'Iceface'
« Odpowiedź #1 05 Mar, 2011, 10:54:37 »
Popierdolone że aż zajebiste! Masz tego więcej? Bo chętnie posłucham. Solówki przypominają mi immolation, a brzmienie wgniata. Całości przywodzi mi na myśl wielką, ciężką maszynę, która powoli rozjeżdża wszystko na swojej drodze.

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Odp: Another Awareness - 'Iceface'
« Odpowiedź #2 05 Mar, 2011, 11:47:55 »
baaaaaardzo ciekawe , trochę mnie przynudziło około 3 minuty ( może kwestia aranżacji ) ale pomysł REWELACJA !!!
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline rafaln

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Odp: Another Awareness - 'Iceface'
« Odpowiedź #3 05 Mar, 2011, 12:20:07 »
dzięki wielkie za pochlebne opinie. Taki miałem właśnie zamiar, zgnieść słuchającego. Wkrótce więcej. Kolejne dwa kawałki w drodze.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Another Awareness - 'Iceface'
« Odpowiedź #4 05 Mar, 2011, 12:23:38 »
O w pytę.
Tylko jeden? Więcej plis.
Te gary są żywe swoją drogą? Trochę jak zza ściany je słychać, ale nakurw jest należyty.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Another Awareness - 'Iceface'
« Odpowiedź #5 05 Mar, 2011, 15:10:11 »
fajnie poryte, podoba mi się :)

Offline rafaln

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Odp: Another Awareness - 'Iceface'
« Odpowiedź #6 05 Mar, 2011, 23:21:43 »
gary to eksperyment był, ale wyszło jak chcieliśmy. To sonor force na żywo + wszystie bębny trigerowane prze moduł roland. Tak powstały plik midi posłużył do wyeksportowania na nowo ścieżek z Addiktive Drum z przesuniętym suwakiem humanizacji na maksa, z tym że z ADD użyte były gołe sample sonora bez efektów, kompresji, itp ustawione na 0dB. zgrane pojedyńczo do ścieżek wave i zmiksowane z żywymi garkami. Tak na maginesie to polecam taką taktykę, gdy masz problem z pomieszczeniem do nagrania garów. Blachy na żywo.