Autor Wątek: Windows 7  (Przeczytany 16746 razy)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #75 16 Lut, 2010, 19:58:31 »
Lordu żaden problem. Instalacja 7mki to była najprzyjemniejsza instalka jaką robiłem. Ale jak za każdym razem startuję z gołym systemem i mam wszystko na nowo instalować co używam to już mi się włącza FUUUUUUUUUUU mode :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #76 17 Lut, 2010, 00:08:40 »
Lordu [...]
Odmiana FTW?

Ja to właśnie lubię, jak mogę sobie wszystko od nowa zainstalować, taka świeżość. I mam do wyboru czy chcę nową wersję foobara (wyszło wreszcie milestone nowe :)) czy starą, etc.

A co do końca RC, wuju, sory ale pokażę ci teraz ptaka, jestem studentem, mam ligitkę, mam konto na msdnaa, mam windę za darmo na czas studiowania... xD
To że offica to nie dotyczy, to jest zupełna porażka... ale to swoją drogą...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #77 17 Lut, 2010, 00:16:00 »
A co do końca RC, wuju, sory ale pokażę ci teraz ptaka, jestem studentem, mam ligitkę, mam konto na msdnaa, mam windę za darmo na czas studiowania... xD
+1 :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #78 17 Lut, 2010, 00:17:30 »
A mi się coś foobar pieprzy na 7. Znaczy działa ok, ale ikona mi się wyłączyła ihui, nie mogę przywrócić jej. Nie wiem co jest kurna :P

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #79 17 Lut, 2010, 00:52:16 »
7mam windę za darmo na czas studiowania... xD
Tylko na czas studiów? To chyba przechodzi beyond.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #80 17 Lut, 2010, 16:09:28 »
Tzn deklarujesz sobie podczas rejestracji konta na msdnaa do kiedy zamierzasz studiować i tak już masz. Ja dostałem konto na jakieś 5 czy 6 lat.
Ale co do windy chyba masz rację, że przechodzi beyond. No ale jak robisz formata raz na rok czy pół, no to już potem klops chyba. (?)

Aston, co Ci znika..? Ikonka na pasku zadań, czy ikonka w trayu? Tą na pasku zadań trzeba przypiąć do rzeczonego paska, tą w trayu należy najpierw zadeklarować (gdzieś w preferences), jest też opcja że jest niewidoczna (ukrywa się pod tą strzałeczką), ale nie sądzę żebyś był takim idiotą żeby tego wszystkiego nie wiedzieć. :)
(to znaczy nie chcę cię obrazić zakładając że tego nie wiesz ;))

Ale muszę wspomnieć o tym co ostatnio zauważyliśmy z Tadeem. Mianowicie ja używam reaperów i innych bardzo oszczędnie, tzn. odpalę coś, popyrgam sobie, wyłączę, włączę z powrotem, odpalę coś innego, popyrgam, etc.
A jak Tadeo zasiadł do kompa, wpiął się w moje profire i zaczął tam kombinować z wtyczkami (mówiłem mu żeby sobie kupił EMG to nie będzie musiał z niczym kombinować ;) ale udawał że nie słyszy), to się zaczęło wykrzaczać. Był nagle dźwięk jak przy odłączaniu urządzenia od kompa i z interfejsu lała się cisza. Problem występował głównie (a może tylko?) na LeXTAC.
Interfejs oczywiście M-Audio ProFire 610, Reaper najnowszy wersja 64-bit, takaż winda (x64), do tego wtyki vst x86 brydżowane.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #81 09 Sie, 2010, 13:05:46 »
A ja mam maly problemik z WIN 7...
Tutaj juz jeden z tych problemow sie pojawil, czyli uzywajac programu do uzyskiwania barw dzwieku (bylo mowione o TONE PORT) -  w moim przypadku Korg Legacy, NI Acoustic Piano - pojawialy sie trzaski. YouTube zacinal sie tez trzeszczalo nie dalo sie nic zrobic, ale po przeinstalowaniu sterownikow wrocilo to do normy...
Po jakims krotkim czasie postawnowilem sobie nagrac kawalek i tu wlasnie sie pojawily schody... Wczesniej swiezo po instalacji windy oraz roznych wtyczek VST, instrumentow VST dzialalo wszystko jak nalezy. Teraz po odpaleniu Reapera ze sciezkami perki i nalozonymi EQ na dana scieche juz przy samym puszczeniu perki, aby przesluchac czy dobrze brzmi, tnie sie jak cholera... Reinstalka sterownikow nic nie dala, zrobilem to juz trzy razy i dalej jest to samo... W razie co mam Realtek HD audio...

Prosze o pomoc osob ktore sie z takim czyms juz borykaly !

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #82 09 Sie, 2010, 13:14:01 »
Co do msdn aa to u nas krąży opinia ,że po zakończeniu studiów po prostu nie dostajesz nowego softu. Wszystko co pojawiło się do daty ukończenia studiów pozostaje jak było. Także możesz dodawać do koszyka kolejne produkty z tej puli, która już miałeś. Ja skończyłem studia w czerwcu, a w lipcu ściągałem 7mke i nie było problemów, dostałem nowy klucz,

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #83 14 Sie, 2010, 11:48:59 »
Ja po studiach jestem już jakiś czas, a dalej tacham sobie rzeczy z msdnaa :)
« Ostatnia zmiana: 14 Sie, 2010, 12:03:24 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #84 14 Sie, 2010, 12:16:18 »
A pojawiają Ci się nowe rzeczy które miały premierę po zakończeniu studiów?

I jak to jest z samymi serialami? Można pobierać ile wlezie? Słyszałem plotę ze jakiś koleś rozdysponował kilka kluczy między znajomych i mu zablokowali. Mam 3 kompy i nie wiem czy wszystkie polecieć z msdnaa :)


p.s. U Was też po edycji RC Ultimate teraz jest już tylko professional? (windows 7)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #85 14 Sie, 2010, 12:39:37 »
Tak, pojawiają się nowe produkty. Klucz dostaję tylko jeden, system aktywuje się tylko na jednym komputerku. Ponoć po nowy klucz trzeba się zgłosić do administratora...