Autor Wątek: Materiał na Soundtrack poszukiwany...  (Przeczytany 1237 razy)

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 537
    • Toughest Firefighter Alive
Materiał na Soundtrack poszukiwany...
« 20 Lut, 2010, 00:04:17 »
Witam !!!
Jest sprawa wagi państwowej 8)
Mam w zrobić, filmiki promujące zawody, które organizuje moja komenda i potrzebuję jakieś fajne energetyczne podkłady muzyczne.
Zrobiłem jeden taki filmik z podkładami darmowymi, które można znaleźć w Pinnacle Studio 12 ale brzmi to jak kupa niestety.
Oto link do filmiku:
http://www.tfa-poland.pl/index.php?go=film
Mówię o tym pierwszym od góry... Bo drugi był zrobiony dawno i jest w nim wykorzystana muzyka nie do końca legalnie... A niestety wszystko musi być legalne.
Pomyślałem sobie, że wielu kolegów z sevenstringa nagrywa kawałki czy w domowym zaciszu czy nawet wydaje płyty i może mogło by udostępnić Państwowej Straży Pożarnej utwory do DARMOWEGO (niestety) wykorzystania w takich filmikach.
Filmów takich będzie więcej. Będą też DVD promujące zawody - rozchodzą się jednak one w max 100 -200 egzemplarzy po całej Europie wśród osób startujących/zainteresowanych. Taką płytkę mogę też przesłać zespołowi/gościowi który udostępni muzykę.

Komenda Miejska w Toruniu nie ma za bardzo kasy na to żeby zapłacić za wykorzystanie autorom. Jedyną formą "reklamy" może być podanie w napisach końcowych i w info na YT (i okładce DVD) o tym jakie utwory zostały wykorzystane.

Szczytem marzeń było by gdyby kawałki były instrumentalne, ew z usuniętym wokalem. Ale każdy kawałek dobrej muzy mile widziany. Zresztą możecie zobaczyć sami materiał wideo i będziecie widzieli jaką muzę byście tam najlepiej widzieli. Jakieś krótkie intra też mogą być, bo nie wszędzie musi być totalna sieka :)

Ja ze swojej strony mogę jeszcze zaprosić zespół/gościa na zawody i postawić browca :)
W tym roku zawody odbywać się będą na toruńskiej starówce 15 maja.

Z góry dzięki za wszelki odzew,
FireBoy

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
domin pogada z kapela i jak bedzie mial finalny miks to sie odezwie ewentualnie. z tym ze nie ma opcji zeby wywalac wokale :)
Łe tej.

Offline kiebitz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 32
może chcesz cos takiego na to intro z napisami?

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
pogadam z chlopakami z sekaku. mamy intrumentalny numer.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
chciałbym pomóc, ale jedyne co mogę zaproponować to jakiś stary utwór robiony w fl parę lat temu. Jak coś takiego Cię satysfakcjonuje to mogę podesłać wav (ewentualnie przedłużyć / skrócić / zmienić jak znajdę jeszcze na dysku projekt).


Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 537
    • Toughest Firefighter Alive
Wielkie dzięki za odzew i czekam na więcej :D
kiebitz, intro świetne w sam raz na napisy i wręczenie nagród, chociaż szkoda, że ma tylko 7 sekund.
terror - Twój kawałek też raczej tylko na jakieś napisy, czy kawałki w zwolnionym tempie, ale jak się niektóre fragmenty wytnie to też mogą się przydać...
dom?n, Budzan - mam nadzieję, że będą pozytywne wieści :)
karaś - zaraz posłucham :)

Offline kiebitz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 32
mogę ci to w dowolny sposób wydłużyć/przerobić/dorobić, zrobiłem na szybko 7-8 sekund,żeby Ci weszło w te napisy początkowe.