Autor Wątek: Mills Acoustics - paki gitarowe i basowe made in U.S  (Przeczytany 3416 razy)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
http://millsacoustics.com/

Mastodon używa dlatego sie zainteresowałem  :P ceny w U.S ok 1k$ i wiecej, paka posiada wewnątrz "afterburner" wygląda to jak na zdjęciu

Spoiler

no i Mastodon na nich gra :P
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
fajnie, kejsa nie trzeba do niej. tylko nie miesci mi sie we lbie jak Afterburner ma niby redukowac przesuniecia fazowe miedzy glosnikami. wytlumaczy ktos?
Łe tej.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Niestety można to chyba tylko jako ciekawostkę potraktować, w polsce tego raczej nigdzie nie ograsz ;). Choć nie ukrywam- ciekaw jestem czy coś to daje :)

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
a ma redukować przesunięcia fazowe?

Sama dusza powiększona jest wg. mnie sensownym patentem bo będzie usztywniała dużo bardziej plecy niż zwykły kołek, ale to już było - ztcp diezel w paczkach 412 FL usztywniał tak że wkładał (chyba oprócz kołka) cztery deski ze sklejki idące od boków do środka i kończące się gdzieś w 1/4 paczki z każdej strony, framus cobra to chyba w ogóle jest split, to samo zresztą stare mesy dzielone - patent fajny bo jak plecy chodzą za bardzo to niestety nie jest za fajnie z brzmieniem wg. mnie.

Szkoda tylko że drogie i nie do ogrania w PL - może się okazać kolejnym hype'em miesiąca na amerykańskich forach (nie mówię że paczka jest zła, ale nie wiem czy można AŻ tak polepszyć pewne rzeczy)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
"internal AFTERBURNER baffle reduces phasing distortion (...)"

czy moze chodzi o przesterowywanie sie przesuniecia fazowego? generalnie to dla mnie czarna magia, dlatego pytam :-)
Łe tej.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
nie mam pojęcia  ;)

ale tu sa nagrania na wzmakach diezla, engla


ed: kurde ładnie te paki pracują tylko ze to też kwestia wzmaków, zastanawiam sie ile by kosztowało sprowadzenie takiej paki, wzioł bym ze spikerami MOW eminenca i zespolił ze swoim Noisy
« Ostatnia zmiana: 14 Sie, 2009, 11:05:33 wysłana przez Drevniak »
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Tak jak bylo z tymi pakami Vader. Na porownaniu z Orange brzmialo to mega masakrycznie. Gorzej od Noisy Box :) No ale skoro Mastodon gra :)
wearehelp.bandcamp. com

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
No ale skoro Mastodon gra :)

nic więcej mnie nie interesuje  :D
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Tak jak bylo z tymi pakami Vader. Na porownaniu z Orange brzmialo to mega masakrycznie. Gorzej od Noisy Box :)

Jak to rozumieć?
Paczki z głów!

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Nie grales na NoisyBox nigdy ? No po prostu Orange tak zmasakrowal tego Vadera. Noisybox na v30 ktorego znam poradzilby sobie lepiej w tym porownaniu. No ale moze nie opierajmy sie na tym bo tam ogolnie brzmienie bylo ze tak powiem sredniawe :D Ja jestem zwolennikiem gitary, ktora gra w swoim pasmie a nie tym basowym.
wearehelp.bandcamp. com

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
przeca tam rozne glosniki siedzialy! Vader byl na Emi jak dobrze pamietam.
Łe tej.

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Jak dla mnie paki wygladaja na bardzo ciekawy produkt, jednak wymagaly by sprawdzenia organoleptycznego(zreszta tak samo jak kazda inna paka).Za solidna budowe i metalowe raczki - duuuzy plus.
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
3338 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Kwi, 2009, 09:33:10
wysłana przez Turgon
3 Odpowiedzi
2150 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2011, 13:43:25
wysłana przez benkai
15 Odpowiedzi
4132 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sie, 2012, 13:57:02
wysłana przez Stivo2005
14 Odpowiedzi
3633 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Gru, 2014, 16:02:08
wysłana przez GhostAT69
4 Odpowiedzi
1705 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Mar, 2015, 17:16:56
wysłana przez Luke