Autor Wątek: Okinekopeszte  (Przeczytany 2345 razy)

Offline kristoff13

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 52
Okinekopeszte
« 16 Maj, 2009, 12:17:56 »
Wiem ze to zupelnie nie pasuje do klimatu forum ale zapraszam do sluchania naszje radosnej tworczosci a noz widelec komus sie spodoba:) zachecam do odsluchania wszystkich utworow gdyz praktycznie kazdy prezentuje inny gatunek muzyczny :)

www.myspace.com/okinekopeszte

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Okinekopeszte
« Odpowiedź #1 18 Maj, 2009, 09:25:46 »
Najbardziej mi przypadł do gustu chyba "Hajdi". Prawie umarłem ze śmiechu. A parta gitarowa najfajniejsza jest w "Sznupfen", brzmienie gitary też jest całkiem fajne, taki brudny, punkowo rockowy overdrive.

A tak to jakoś sie zmusiłem do przemęczenia przez taką grafomanię :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Okinekopeszte
« Odpowiedź #2 31 Maj, 2009, 14:00:35 »
Dość nietypowa muzyka.. I w sumie dobrze :). Ale wydaje mi się że słuchałoby się tego fajniej jakby wokalista nie robił sobie takich jaj podczas śpiewania, słychać że gość lubi Pattona ;). Fajne brzmienie i riffy w "Sznupfen", weźże se pan chusteczke :D :D :D i rozjebał mnie utwór "Satan". Ogólnie spoko ale nie kupiłbym takiej płyty bo mam wrażenie że ktoś se robi jaja przez cały czas, taka muzyka się nudzi po jednym przesłuchaniu, tak mi sie wydaje przynajmniej

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: Okinekopeszte
« Odpowiedź #3 31 Maj, 2009, 14:03:04 »
tak, tez mam pytanie czy to "dla jaj" czy "na powaznie", ale i tak jest niezly ubaw ;)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Okinekopeszte
« Odpowiedź #4 31 Maj, 2009, 16:09:32 »
na łące znalazłem trupa, z piosenki wyszła kupa :D

zajebiste :D
do widzenia.

Offline kristoff13

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 52
Odp: Okinekopeszte
« Odpowiedź #5 03 Cze, 2009, 23:33:10 »
czy to dla jaj czy na powaznie ciezkie pytanie, mialo byc dla jaj a chyba wyszlo jednak troszke cos wiecej ;p

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Okinekopeszte
« Odpowiedź #6 04 Cze, 2009, 23:37:28 »
Świetne. Bardzo oryginalne, przejajowe teksty a muzyka taka prosta i przyjemna (chociaż momentami byłem mile zaskoczony, brafo), czasem na pewno do tego wrócę na poprawę humoru :)