Autor Wątek: [NPD] DiMarzio Crunchlab/Liquifire  (Przeczytany 1677 razy)

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
[NPD] DiMarzio Crunchlab/Liquifire
« 12 Mar, 2016, 20:21:43 »
Hej,

Miałem już sprzedać Vintage V100 AFD ale tak ją polubiłem wizualnie, że postanowiłem jej dać szanse.

Owa szansa to wymiana całej elektroniki. Przełącznik Bourns, gniazdo Switchcraft, potki tone Bourns no-load, potki volime Bourns push-pull, Orange treble bleed mode i oczywiście pickupy.

Naczytałem się że set petrucciego nie nadaje się do machoniu i powiem że wcale się z tym nie zgadzam. Kurwi aż miło! Tęskniłem za DiMarzio, miałem Blaze Custom we Flame EXG7 i jak nie lubiłem tej gitary jakoś za bardzo to lubiłem pickupy.

Duży output, dużo środka, kupa miecha! Gitara w Drop C brzmi świetnie. Liquifire na wysokich pozycjach to Pietrucha pełną gębą :)

Cleany za to są ciemne, ale mając treble  bleed, przy ściszaniu, pickupy pięknie się rozjaśniają. A push-pull to jakbym miał jeszcze strata:)

Ogólnie jestem zadowolony i cieszę się że nie wziąłem SD :)

3 foty z instagrama.








Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
CrunchLab jest świetny i elegancko brzmi w machoniu! Likłifajka to taka tępa drewniana pała - moim zdaniem są inne, ciekawsze pipaki pod gryf.  BTW - czy te Wilkinsony rzeczywiście tak mizernie Ci brzmiały? ;)

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
[NPD] DiMarzio Crunchlab/Liquifire
« Odpowiedź #2 13 Mar, 2016, 15:00:10 »
W porównaniu do DiMarzio były rozlazłe i miały za dużo basu jak dla mnie. Do rocka spoko ale metal na DiMarzio brzmi lepiej, są bardzie focus, lepszy atak i mają jakiś taki inny środek, bardziej in-jor-fejs.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
« Ostatnia zmiana: 13 Mar, 2016, 15:02:34 wysłana przez matisq »

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Pograłem dziś na próbie:
Vintage V100AFD z DiMarzio Petrucci set
Drop C
TC Dark Matter
BluGuitar Amp1
ENGL E412SS

Zajebiscie!
Pomimo tanich głośników brzmialem jak Pietrucha :)
Ciemność tych pickupow jest zamierzona. Zawsze na ampie można dodać wysokich tonów :)

Do tego wymieniłem ISP Decimator na TC Sentry i jestem mega zadowolony!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?

Vintage V100AFD z DiMarzio Petrucci set
Drop C
TC Dark Matter
BluGuitar Amp1
ENGL E412SS


Pomimo tanich głośników brzmialem jak Pietrucha :)


Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***