Autor Wątek: Schisolation - Parasite  (Przeczytany 874 razy)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Schisolation - Parasite
« 23 Cze, 2015, 18:31:28 »
Niedawno ukończyłem pełny album projektu Schisolation, którego EPkę kiedyś tu już umieszczałem i pomyślałem, że z wami też się podzielę jak już tu jestem ;]

Link: http://schisolation.bandcamp.com/album/parasite

Okładka


Uprzedzam, że gatunkowo nie jest to nic co przeważnie bywa na forum. Najbliżej chyba do rocka industrialnego, ale nie zawsze gitar jest dużo, bo formy są tu bardzo różne, dlatego polecam przesłuchanie całości lub chociaż pobieżnie. Nie wiem czy ktoś z was lubi takie rzeczy, ale co tam... jak kto nie lubi niech powie ;)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Schisolation - Parasite
« Odpowiedź #1 27 Cze, 2015, 13:59:36 »
Nikt nie skomentował... jest aż tak chujowe, że brakuje wam słów...


Franq

  • Gość
Odp: Schisolation - Parasite
« Odpowiedź #2 27 Cze, 2015, 14:45:30 »
No to ja się przyznam, że próbowałem posłuchać. Chciałem bardzo nie czepiać się miksu i posłuchać tego tak po prostu ale nie potrafię. Miks jest bardzo męczący. Nie słyszę tego zawodzącego wokalu prawie a już na pewno go nie rozumiem. Perka (aranż) brzmi jak robot. Gitary często są za głośno a całość zbyt basowa. Sory, że o miksie ale zaburza mi to całkiem odbiór muzy. Kilka pomysłów na pewno jest ciekawych, także działaj dalej ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Schisolation - Parasite
« Odpowiedź #3 27 Cze, 2015, 15:34:22 »
W sumie zgodze sie z Franq . Pomysł jest zacny ale realizację cza by poprawić by nie zaburzała jak wspomniał Franek odbioru całości.

Tam gdzie masz więcej gitar jest słabo. Drugi kawałek, swietny pomysł i w zasadzie przeleciał mi bez zarzutu więc tylko ten miks by był bardziejszy.
« Ostatnia zmiana: 27 Cze, 2015, 15:41:05 wysłana przez commelina »

Franq

  • Gość
Odp: Schisolation - Parasite
« Odpowiedź #4 27 Cze, 2015, 15:47:25 »
Żeby nie było, że niby tylko się czepiam to dodam, że zazdroszczę umiejętności zebrania utworów i zrobienia "albumu".
Podkreślam, że materiał ma potencjał. Na wokalach się nie znam ale chyba powinno być nieco czyściej zaśpiewane ;)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Schisolation - Parasite
« Odpowiedź #5 28 Cze, 2015, 20:49:40 »
Dzięki za opinie. Każdy feedback jest wartościowy, ten niepochlebny również... no i trochę się spodziewałem :D
Ogólnie to miks był na początku bardziej "poprawny", ale nie pasowało mi to do tego jaki klimat chciałem stworzyć i poszło w taką stronę. Zdaję sobie sprawę, że inaczej to działa i nie każdemu się spodoba no ale... tak lubię po prostu ;)
Chciałem, żeby było wiadomo co mniej więcej robię, jak już tu przesiaduję... no to już wiecie ;)