Autor Wątek: Niu Szrocik Day - Zak pro cośtam :)  (Przeczytany 2134 razy)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Niu Szrocik Day - Zak pro cośtam :)
« 09 Maj, 2015, 11:11:50 »
Noo, to se sprawiłem niepotrzebny kawałek pięknego drewna (za cenę pary średnio drogich butów - w mniemaniu mojej żony i tego porównania się trzymajmy, nie że kurwa pół parasola do ogrodu mogłeś za to kupić ;-)

Nie wiem czy będzie mi się chciało to ogarnąć (cały most, blokada, może pikapy do wymiany), ale nawet w stanie lekko szrotowym wiosło gra całkiem fajnie. Zagrałem na nim próbę i to kląskanie klonu oraz jego atak strasznie mi się podobają (po części kupiłem z sentymentu do marki, a po części właśnie dlatego, że dookoła nie mam żadnej gitary z klonikiem na podstrunnicy!)

Na początek mam pytanie - czy "licencjonowane" niby-Floydy mają ten sam rozstaw trzpieni? Widzę, że Sung Il, Ping - raczej tak, czyli 74 mm, a jakiś Boston czy inne gówno - zupełnie inny! To i tak oczywiście będzie zablokowane, ale obecny most jest tak zmęczony życiem, że raczej należy mu się wyjebka z honorami.

Dla miłośników gitar z okresu ancien régime'u wrzucam kilka fot, proszę nie mówić, że struny nawinięte krzywo, bo nie miałem czasu tego zmienić ;-)







Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Ech... miałem kiedyś podobnego tylko bardziej Stivo Vajowatego z malunkiem na desce i klonową podstrunnicą. Lata 90te, to był wtedy sztos, laski się jarały dość mocno bo na scenach były Defile, Jolany, Kosmosy i jakieś inne wynalazki, wtedy wyglądało to full pro ech...
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Orange

  • Gość
Witamy w klubie :D


Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 334
Miałem taką tylko z osprzętem Schaller - miesiąc pracy w wakacje ;-) ...pierwsze moje działające wiosło

Offline rafalek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 284
Ja miałem w latach 90-tych Zak-a ale bardziej wyglądem podchodził pod Jacksona Dinky. Olcha klon palisander i cały osprzęt Shallera. Naparzał jak dziki zwłaszcza jak mu wsadziłem nie produkowany już przetwornik Thrash Custom od Merlina. Wiesło we wsi rządziło a z głupoty poszło za drobne które w przewlew zainwestowałem:-(

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Masz jakieś próbki na tych pipakach? Fajne wiosełko, w niskiej półce cenowej jestem fanem wszystkich ZAKów i Mayo :P
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Jeśli mnie łoczka nie mylllooo to to Schaller mostek jest? - tylko faktycznie przetrwał swoje. Jeśli się wypali deal to będę miał OFR (czyli Schaller) na pchnięcie tylko coś dostawca się opierdala ...

Offline jaco

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
To je moja:



dzięki uprzejmości commeliny mam zrobiony przez skervów fretwork i elektrownię przez vicola więc wartość wzrosła x 100 :D
główka w reversie ;)
« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2015, 17:44:34 wysłana przez jaco »

Orange

  • Gość
Mam taką samą, tylko w kolorze cherry

Posty połączone: 13 Maj, 2015, 16:48:46
Żeby nie było że ściema.
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2015, 16:48:46 wysłana przez Orange »

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Wykopałem z czeluści. Moja miała jeszcze szarkfiny na klonie, custom w człon. Fota zrobiona w 1995r.



Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
W pytę czapka! :D