Autor Wątek: DL CAB 212 [Creamback 65/ Vintage V30] Sample ;)  (Przeczytany 2398 razy)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,
Jak ktoś chce się pobawić to zgrałem to paczkę na 3 miki z moim Savage. Creamback z sm57,  V30 (20 - letni) z sm57 i dodatkowo z ATM650. Można zassać pliki - link w opisie video i samemu ustawić swoje brzmienie. Ciekaw jestem waszych opinii i proporcji które są dla was najfajniejsze  ;D A może po prostu 1 sm57 i tyle ;)



Pozdrawiam.

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Mi najbardziej leży V30_ATM650-01.wav

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Mi najbardziej leży V30_ATM650-01.wav
łeeeee - sam? on to raczej jako dodatek do v30 z sm57 albo creambacka z sm57 - IMO. Wgraj wszystkie 3 do dawa ustaw proporcje jak ci się podoba najbardziej i badaj - wszystkie 3 ślady są nagrane zgodnie fazowo i czasowo także nic sie nie powinno nakładać ;)

Pozdrawiam.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Tak troche offtop ale w jaki sposob mozna 3 impulsy zaladowac? Na insert wrzucamy AmpSim->Kefir->Kefir->Kefir, czy jak? Wybaczcie troche lamerskie pytanie, jednak od dawna nie uzywam zadnych impulsow, a ze mam paczkie od @sinquestsound to fajnie by w koncu zaczac z tego korzystac.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Tak troche offtop ale w jaki sposob mozna 3 impulsy zaladowac? Na insert wrzucamy AmpSim->Kefir->Kefir->Kefir, czy jak? Wybaczcie troche lamerskie pytanie, jednak od dawna nie uzywam zadnych impulsow, a ze mam paczkie od @sinquestsound to fajnie by w koncu zaczac z tego korzystac.
W to załadujesz 6: http://lepouplugins.blogspot.com/2010/12/lecab2-vst-for-windows.html - chyba że masz moje impulsy z nielegalnego żródła - bo w mojej paczce jest manual gdzie opisuje co i jak właśnie dzięki wspomnianemu softowi ;)

Pozdrawiam.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
i always go full retard

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
off-axis sm57 <3

Swoją drogą, chwytliwy riff ;D
« Ostatnia zmiana: 09 Mar, 2015, 19:54:38 wysłana przez blendamed »

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
off-axis sm57 <3

Swoją drogą, chwytliwy riff ;D
wszystkie są off-axis tylko foto przekłamuje ;)

Pozdrawiam.

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Sie nie ściąga :(

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Tak troche offtop ale w jaki sposob mozna 3 impulsy zaladowac? Na insert wrzucamy AmpSim->Kefir->Kefir->Kefir, czy jak? Wybaczcie troche lamerskie pytanie, jednak od dawna nie uzywam zadnych impulsow, a ze mam paczkie od @sinquestsound to fajnie by w koncu zaczac z tego korzystac.
W to załadujesz 6: http://lepouplugins.blogspot.com/2010/12/lecab2-vst-for-windows.html - chyba że masz moje impulsy z nielegalnego żródła - bo w mojej paczce jest manual gdzie opisuje co i jak właśnie dzięki wspomnianemu softowi ;)

Pozdrawiam.
Nie no mam oryginal (jeszcze przeciez na PW o tym gadalismy jakis czas temu). A pytam, bo za bardzo nie zaglebialem sie w to, uzylem pare razy ale potem nie ruszalem. Manuala jeszcze nie ruszylem. Dzieki za odpowiedz.

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Sie nie ściąga :(
sie kurwa serwer padł - toż to dla mnie milionowe straty w sprzedaży profili ;) Wysłałem info do Admina pewnie jutro ruszy - jak zawsze :p

Pozdrawiam.

Offline mahon72

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
V30 sm57 - dla mnie robi całą robotę nie trzeba nic więcej.

Offline Olcha

  • Gaduła
  • Wiadomości: 269
Nie wiem, ale jak dla mnie creamback milej gada i ostatnio coraz częściej myślę o wyjebaniu v30stek

Offline wolfer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 83
Jak dla mnie najfajniej gada creamback SM57 > V30 SM57
Jolana, eltron 100U, fuzz ....    ',, ',

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
11943 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lut, 2007, 11:13:01
wysłana przez lord_awesomeguy
skąd sample?

Zaczęty przez Budzan Ogólnie

5 Odpowiedzi
10044 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Kwi, 2009, 21:06:54
wysłana przez lokibalboa
4 Odpowiedzi
2618 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sty, 2010, 13:37:42
wysłana przez deely
6 Odpowiedzi
1847 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sie, 2013, 15:29:01
wysłana przez Aerosmith
5 Odpowiedzi
4338 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Maj, 2014, 20:32:36
wysłana przez sinquestsound