Autor Wątek: Szczecin i okolice, oferta pracy ;)  (Przeczytany 1236 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Szczecin i okolice, oferta pracy ;)
« 05 Lut, 2015, 23:56:02 »
Misiaki Szczeciniaki (i okoliczni)!

Jest praca w korpo (Arvato, w nowym biurowicu w Piastów Office Centre). Za ponad 2k na rękę (z możliwym jeszcze bonusem). Wymagania: znajomość języka obcego na wysokim poziomie (w zależności od języka pensja się minimalnie różni).

Oferta jest naprawdę spoko (obsługa biznesowa klientów Microsoftu - niby call centre, ale gadamy/mejlujemy z ludźmi, którzy sami się do nas zgłaszają i chcą z nami gadać).

Ktokolwiek zainteresowany, zgłaszajcie się do mnie, to wam podam więcej szczegółów i jak zabrzmi dobrze, to podrzucę wasze CVki do HRu :D


P.S. za każdą zwerbowaną duszę mam premię, więc uderzajcie do mnie, a nie na infoludka i podobne ;)
P.S.2 ogłoszenie za pozwoleniem moderacji, żeby nie było :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Ej... ziom... pracuję w firmie naprzeciwko w tym samym biurowcu :D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
O 12:30 mam dzisiaj przerwę na lunch :D
(2 piętro)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Badyl81

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Octy chlory
No, chłopaki :D:D:D

Spoiler

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
I ten nick <3

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
O 12:30 mam dzisiaj przerwę na lunch :D
(2 piętro)
Nie jestem taki łatwy!

Spoiler

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
My mamy w sumie 50 minut przerw w 8-godzinnym dniu, jakby je razem zsumować, z czego lunchowa przerwa 20-30 minut (sami sobie ustalamy).
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
My mamy tylko 15 minutową, ale jeśli spędzamy ją w biurze ;) Czas poza biurem nie jest wliczany w czas pracy (tak, siusiu również jest "na własny koszt"). Trochę to chore, ale pienioszki częściowo to wynagradzają, więc aż tak nie narzekamy.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Nie, to my w ramach 8 godzin pracy mamy przewidziane 50min przerwy, które sobie sami ustalamy o której i jak długie chcemy (byle nie było tak, że na samym początku lub na samym końcu dnia się znajduje - mamy być w pracy pełne 8 godzin, a nie że wcześniej dobie wychodzimy albo później przychodzimy). :)
W czasie tych przerw możemy sobie iść do kuchni zrobić jeść albo wyjść do palarni lub na dwór lub do kibla itd. :p cokolwiek gdziekolwiek nam się widzi, bylebyśmy się zmieścili czasowo albo trzeba będzie spóźnienie odrabiać (no i ma się za to minusowe punkty jeśli chciałbyś dostać premię za wydajność) :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: