Autor Wątek: Pomysł na niespodziankę na chrzciny  (Przeczytany 1319 razy)

Offline grzegorz43

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Pomysł na niespodziankę na chrzciny
« 11 Sty, 2016, 03:50:31 »
Ostatnio chodzą mi po głowie wyjątkowe moim zdaniem pomysły na prezenty na chrzciny, który chcę sprezentować swojemu chrześniakowi. Imprezę mam w drugiej połowie lutego, więc jeszcze trochę czasu mi pozostało. Oto jeden z prezentów :D Z racji tego iż przyjęcie ma odbyć się na sali, a ja mam zaprzyjaźnioną kapelę pomyślałem, że połączę te dwa fakty i zespół zaproszę na chrzciny. Wiosną byłem na komunii, na której goście bawili się i tańczyli a tam był tylko laptop i z niego była muzyka. Co Wy na to? Myślicie, że pomysł może wypalić? Czy jednak nie mieszać ze sobą dwóch światów - i kapeli i chrzcin. Oczywiście wszystko wcześniej uzgodniłbym z rodzicami malca :)
« Ostatnia zmiana: 20 Sty, 2016, 03:53:38 wysłana przez grzegorz43 »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Nie takie chałtury ludzie kładli ;). Zależy co na to malec :D.
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
pomysl na niespdozianke na chrzciny
Ja bym zaprosił rabina z brzytwą i obserwował reakcje.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Z racji tego iż przyjęcie ma odbyć się na sali, a ja mam zaprzyjaźnioną kapelę pomyślałem, że połączę te dwa fakty i zespół zaproszę na chrzciny.

 :choszatan:

4string

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Myślę, że główny zainteresowany imprezy będzie miał szczerze wyrąbane co się będzie działo i jakie prezenty dostanie.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Myślę, że główny zainteresowany imprezy będzie miał szczerze wyrąbane co się będzie działo i jakie prezenty zajumają starzy.
A jakk!

Paczki z głów!