Autor Wątek: Problem z pickupem po ekranowaniu  (Przeczytany 1024 razy)

Offline obzen

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
Problem z pickupem po ekranowaniu
« 02 Lis, 2013, 23:04:24 »
Witam. Postanowiłem wyekranować mojego Deana Razorbacka folią aluminiową (wkładką kominową). Wszystko poszło dobrze, ale po podłączeniu gitary do wzmaka mój seymourek zwyczajnie zamilkł. Przetwornik przy gryfie śmiga jak śmigał (oczywiście bez szumów już), ale przy mostku nic nie słychać. Sprawdzałem wewnątrz, czy czasem nie naderwałem jakiegoś kabelka, ale nie zrobiłem tego, wszystko jest jak było. Teraz pytanie co mogłem jeszcze innego zrobić źle, bo nie mam pojęcia co się mogło stać. Załączam galerię zdjęć: http://imageshack.us/g/1/10377754/
Pozdrawiam

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Musi być że ekranik dotyko jakieguś kabylka. Między potki zaaplikuj jakiś izolator czyli papier na przykład;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline m.prorok

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
Mam rozumieć, że ekranowałeś to bez "rozmontowania" elektroniki? Jeśli tak to spróbuj przelutować cały układ, niewiele tam widać bo miszmasz kabli jest (osobiście bym je trochę poskracał). Łączyłeś ekran z uziemieniem gitary? Bo inaczej operacja mija się z celem, btw pod potki jak kolega wyżej poradził wsadź coś w stylu skrawka gumy lub coś w ten deseń a jak już się uporasz z kablami i masz miernik to sprawdź czy kabelek sygnału od pickupu daje oznaki życia, w SD czarny chyba bo je dość łatwo uszkodzić ze względu na ich grubość no i powodzenia w śledztwie życzę!
Choćbyś strząsał dwa tygodnie, zawsze kropla spadnie w spodnie.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
8205 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2009, 20:13:25
wysłana przez Musza
18 Odpowiedzi
10167 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2008, 19:41:14
wysłana przez johnny_ibz
4 Odpowiedzi
2665 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Gru, 2008, 23:43:01
wysłana przez sic
10 Odpowiedzi
7845 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Mar, 2009, 10:52:22
wysłana przez Musza
Problem z Podem

Zaczęty przez deely Hardware

1 Odpowiedzi
2321 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Kwi, 2009, 18:40:35
wysłana przez fireboy