Autor Wątek: Nowość od H&K - Grandmeister 36  (Przeczytany 4142 razy)

Offline George Hamillton

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 77
    • Black Perfume
Nowość od H&K - Grandmeister 36
« 09 Wrz, 2013, 13:56:30 »
Widzę ,że Hughes&Kettner nie próżnuje i po zajebistej serii Tubemeistra przedstawił serię Grandmeistra,który ma wszystko to czego tak bardzo brakuje mi Tubemistrze. Nie wiem jak wy ale ja mam GAS wchuj.


Kwestia tylko ceny, z zagranicznych portali można się dowiedzieć ,że cena heada to jakieś 5,7k  za head i 8 stów za kontroler.Trochę drogo :/

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Zapowiada się mega wypas, stąd wiadomo, że cena będzie dość wysoka... Pytanie - kto potrzebuje takiego szwajcarskiego scyzoryka w praktyce? Raczej muzycy sesyjni/studia, nie sądzę, żeby zrobił taką furorę jak "młodszy brat"...

Offline Mr.Pineapple

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
Na tumanie pewnie poniżej 5k za komplet będą wołać.

Zapowiada się mega wypas, stąd wiadomo, że cena będzie dość wysoka... Pytanie - kto potrzebuje takiego szwajcarskiego scyzoryka w praktyce? Raczej muzycy sesyjni/studia, nie sądzę, żeby zrobił taką furorę jak "młodszy brat"...

Dobre pytanie. Coreblade i switchblade też oferował takie ficzery. Mimo zdobytych nagród na wszelkich targach to nie był to komercyjny sukces.
Skill?! A na co to komu?

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
GrandMeister bazuje na w pełni lampowych konstrukcjach Hughes & Kettner TubeMeister, jednak nowy wzmacniacz rozbudowano o studyjnej jakości efekty, a konwencjonalne regulatory zastąpiono automatycznymi potencjometrami Smart Rotary Controls, umożliwiającymi korzystanie z pełnego programowania i obsługi ustawień. Każda z gałek lub przełączników może być sterowana osobno w czasie rzeczywistym przy pomocy MIDI, pedałów ekspresji lub nawet iPada.


Na pokładzie znalazło się znane z poprzednich wersji niebieskie podświetlenie wnętrza, bardzo użyteczne wyjście Red Box DI, dodatkowe efekty reverb, delay, flanger, phaser, tremolo i chorus z możliwością dowolnego programowania mocy wyjściowej oraz brzmień czterech kanałów.

GrandMeister wykorzystuje cztery lampy EL84 i oferuje 36 W mocy, która może być zmniejszona do 18, 5 lub 1 W. Wzmacniacz może pracować też w trybie cichym, idealnym do ćwiczeń czy nagrań w domowym zaciszu.

Do kontroli może posłużyć dedykowany footswitch FSM432 MKII, dowolny kontroler MIDI lub iPad z zainstalowaną darmową aplikacją dostępną w App Store.



Offline Mr.Pineapple

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
Brzmienie IMO średnie, ale ficzerami i wagą rozpierdala.
Skill?! A na co to komu?

Offline George Hamillton

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 77
    • Black Perfume
no i cena jednak bardzo ok, thomann wystawia za 4.2k więc tragedii nie ma. Trzeba się spiąć to może nawet  i wkrótce   NAD będzie ;D

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
jest już B-stock za 3k z groszem :)

Offline George Hamillton

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 77
    • Black Perfume
wiesz Tubemeister i Grandmeister to dwa różne wzmaki  :facepalm:

Offline Mr.Pineapple

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
wiesz Tubemeister i Grandmeister to dwa różne wzmaki  :facepalm:
Próbka z session.de pokazuje mi że to nie moja bajka. No i bez iPada jest chujnia.
Skill?! A na co to komu?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
7580 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lut, 2010, 19:46:27
wysłana przez lord_awesomeguy
7 Odpowiedzi
3442 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Paź, 2010, 11:43:02
wysłana przez Rumak
2 Odpowiedzi
1562 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Wrz, 2013, 08:56:48
wysłana przez Mr.Pineapple
7 Odpowiedzi
1954 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lip, 2015, 10:11:40
wysłana przez Razor89
10 Odpowiedzi
1965 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Sty, 2016, 13:39:24
wysłana przez Wolfhorsky