Autor Wątek: Impact Festival 4-5.06.2013 How to  (Przeczytany 560 razy)

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Impact Festival 4-5.06.2013 How to
« 30 Maj, 2013, 18:49:42 »
Witam Panowie.
Moje zapytanie kieruję głownie do Warszawiaków oraz tych co się wybierają i już wybadali temat.

1. Czy warto przyjeżdżać dużo wcześniej przed koncertami? Mam bilet zwykły na płytę. Wiem, że są specjalnie bilety uprawniające do wcześniejszego wejścia..ale sporo droższe. Spodziewacie się, że będzie jakiś komitet kolejkowy?:)

2. Do tej pory od organizatora nie dostałem informacji o miejscu parkingowym/polu namiotowym- cały czas piszę, że info będzie w "odpowiednim czasie". Wie ktoś coś o polach namiotowych w pobliżu?

3. Gdzie w Warszawie można przenocować "po kosztach", ale w miarę ludzkich warunkach? Jak możecie to zapodajcie jakieś namiary i przybliżone ceny.

z góry dzięki za pomoc!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
1. Kolejka ustawi się kilka godzin przed otwarciem bram. Po otwarciu nastąpi jeden wielki maraton pod barierki, więc generalnie jak się nie przyjdzie odpowiednio wcześnie to potem to już nie trzeba się śpieszyć.

2. Parkujesz generalnie, gdzie tylko się da :)

3. Define "po kosztach"

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Nocleg, właśnie na Chmielnej, bodajże 5, otworzyli bardzo fajny hostel. Nowy, więc jeszcze czysty i porządny, a tani i na dole moja ulubiona pijalnia (niejaki Zakątek).
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
No to jedziemy wcześniej.

Tak do stówy za mnie + żona/noc byłoby ok.
Chyba, że będzie pogoda to może pole namiotowe gdzieś znajdziemy...


Posty połączone: 31 Maj, 2013, 11:56:47
taki choj, leze sobie w szpitalu pod kroplowkami i innym pikajacym badziewiem. Pany, poratujcie, kto kupi 2 sztuki na 1 dzien?
« Ostatnia zmiana: 31 Maj, 2013, 11:56:47 wysłana przez Donnie »