Autor Wątek: [birthmark] Twórczość różna  (Przeczytany 832 razy)

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
[birthmark] Twórczość różna
« 28 Mar, 2013, 13:40:52 »
Słuchając różnych nagrań i próbek innych użytkowników uświadomiłem sobie, że nigdy chyba nie wrzucałem tu nic swojego (poza jakimiś próbkami wątpliwej wartości i jakości). Żeby nie czuć się jak bezproduktywny pasożyt i hejter zdecydowałem się czymś tu pochwalić. Będąc obecnie kanapowcem nie mam żadnych świeżych kompozycji, za to postanowiłem umieścić tu różne rzeczy z różnych okresów mojej "działalności" inspirowanej kompletnie różnymi zajawkami.

Na pierwszy ogień idą trzy klipy z moimi kawałkami, opatrzone obrazkami również mojego autorstwa:
I)
II)
III)

Tutaj zdjęcia mojego kumpla, a kawałek zupełnie z innej beczki. Bardziej jako tło niż zasadniczy utwór.
IV)

Następnie kawałki z majspejsa: http://www.myspace.com/music/player?pid=29730&ac=now&owner=117362851
Utwory 1-4 są najnowsze i powstały w Abletonie (1 i 4 pojawiły się już wyżej w klipach na YT), cała reszta była klejona w Audacity, kiedy stawiałem pierwsze kroki w jakimkolwiek nagrywaniu i edycji. Inspiracje czerpałem z całkowicie odmiennych od siebie gatunków muzycznych i w ogóle z życia. Np. jeśli chodzi o nr 3, to dysponowałem nagraniem na kasecie magnetofonowej, które wykonał mój ojciec na początku lat 90. na którym dzieci ormiańskie śpiewały pieśń o tureckiej masakrze w mieście Adana.
Takie to różne rzeczy. Z niektórych nie jestem dumny, ale mam do nich sentyment. ;)

Na koniec, żeby uzasadnić umieszczanie tego wątku na SS, wrzucam linka do numerów kapeli, w której grałem z synem dobrego polskiego gitarzysty (nie, nie Bogusława Grada) i z którą udało się zagrać parę koncertów w fajnych miejscówkach. Jak jeszcze funkcjonowało forumowe radio, to te kawałki można było w nim usłyszeć:
http://www.myspace.com/demagogband
I do tego 4 nagrania z koncertu w Progresji (niestety słaba jakość): http://www.youtube.com/user/demagogdmg?feature=csp-in-feed

I tyle. Dziękuję za uwagę, możecie słuchać, nie słuchać, komentować lub nie, ważne, że spełniłem swój obywatelski obowiązek. O.


Suto wędlin kładź na chleb

bandit112

  • Gość
Ileś hajsu wydał na taką wycieczkę? :o

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Za wszystko (wiza, samolot, wynajęcie fury, paliwo, noclegi, szama, jakieś wejścia, zakupy) wyszło ok. 7k zł na łeb. Dolar kosztował mniej więcej tyle, co teraz. Byliśmy tylko we dwóch, więc trochę rzeczy dzieliło się na pół, przy większej grupie byłoby odpowiednio taniej. Niby sporo, ale niektórzy ludzie wydają więcej na 3 wyjazdy nad polskie morze, a wspomnienia mam trochę fajniejsze. ;)
Suto wędlin kładź na chleb

bandit112

  • Gość
Wycieczka życia :) Jak ja bym chciał być bogaty... Byłbym wszędzie!

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Owszem, wycieczka życia. Osobiście wolę wydać trochę kasy na taki wyjazd i mieć rig do grania w domu za nieco ponad 2k zł, niż siedzieć w chacie otoczony full-stackami. ;)
Suto wędlin kładź na chleb

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
zgaduję, że słuchasz/łeś dużo Team Sleep, a jeśli nie - zacznij ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Dużo nie, ale znam. Crosses, Sol Invicto i Kush Project też. ;) Ogólnie to słucham bardzo różnych rzeczy od Meszugi przez Amona Tobina i WWO po Metheny'ego.
Suto wędlin kładź na chleb

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
1099 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Mar, 2013, 18:34:39
wysłana przez atk570
0 Odpowiedzi
999 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2014, 21:17:52
wysłana przez crowley
65 Odpowiedzi
24525 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Wrz, 2020, 18:11:11
wysłana przez delaa
1 Odpowiedzi
2109 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Paź, 2017, 10:43:55
wysłana przez Aremenius
0 Odpowiedzi
992 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Paź, 2017, 09:53:44
wysłana przez robertwiercioch88