Autor Wątek: Wybierz gwiazdę na powstanie! 65 rocznica PW  (Przeczytany 4098 razy)

Offline quorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 104
    • myspace

D_Rivv

  • Gość
Motorhead! :) To być w końcu koncert, a nie szkolna akademia...

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
metalika wygrywa narazie potem rhcp ja tak sobie mysle ze smashing pumpkins było by fajnie zobaczyć
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline quorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 104
    • myspace
Rudy zagrał z 5 dźwięków dobrze, więc nie jest aż tak źle :)

Koniec offtopowego offtopa

jeszcze troszke;p dejw jakos przed tym koncertem miał chyba tą kontuzje lewej reki i to ponoć dość poważną.
gdzieś wyczytałem, że niefortunnie zasnął,  później sporo czasu się rehabilitował i że jego palce nie są sprawne jak dawniej. Całkiem możliwe, że dostał chwilowego bezwładu na tym koncercie i klops:D

ratm po raz drugi

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Ratm nie przyjedize - ile ma glosow. Trzeba patrzec obiektywnie, albo meta albo rhcp, a obecnie rhcp majawiecej. Ja wole zdecydowanie mete, aczkolwie rhcp maja kilka fajnych numerow. Glosujcie n cos z tych 2.(mete :P)

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Pewnie żaden nie przyjedzie bo np. akurat nawalił im autokar tourowy czy coś tam :D Jamezowi struna pękła :D
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
albo wątroba  :D
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
albo znowu kogoś z kapeli wypchną z autokaru podczas jazdy tak jak kiedyś xD :D
B ( o ) ( o ) B S