Autor Wątek: Telefon w jakiej sieci, którą ofertę wybrać?  (Przeczytany 7141 razy)

Offline Muchatek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
  • Old Smuggler
Pneumonia - bierz Playa. 70 pln i rozmowy bez limitów, do tego korzystają z nadajników swoich, Plusa i Orange więc zasięg jest praktycznie wszędzie. Co do smartfonów, to jako stary hipster, polecę Ci ajfona :)

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Pneumonia - bierz Playa. 70 pln i rozmowy bez limitów, do tego korzystają z nadajników swoich, Plusa i Orange więc zasięg jest praktycznie wszędzie. Co do smartfonów, to jako stary hipster, polecę Ci ajfona :)
+1 Play to fajna sieć. :)
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 402
    • CTG TV
Cytuj
SGS poradzi sobie pod warunkiem, że będzie miał zainstalowane VooDoo Sound, bo bez tego dźwięk będzie, lekko mówiąc, chujowy.

Dźwięk mnie nie interere, gram z playbacku :D
mniut i piah

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Pneumonia - bierz Playa. 70 pln i rozmowy bez limitów, do tego korzystają z nadajników swoich, Plusa i Orange więc zasięg jest praktycznie wszędzie. Co do smartfonów, to jako stary hipster, polecę Ci ajfona :)
No spoko tylko na cholerę mam płacić 70zł i mieć za free do wszystkich jak ja nawet za 30zł mam ciężko wykorzystać, nie lubię gadać przez tel a moja praca tego nie wymaga :)  orange i plus u mnie zasięg mają mega kiepski, siostra ma playa i tylko w kilku miejscach łapie na plusie na orange jeszcze gorzej, zadupie. Jednak gdyby play podpisał umowę z t-mobile o czym czytałem wtedy mógłbym pomyśleć ale na pewno nie 70zł, wolę co 2 miesiące Danielsa kupić i wypić niż wydawać bez sensu na telefon :) Na razie nie podpisuje z nikim umowy, kupię tel na allegro i poczekam aż się pojawi coś ciekawego. 
« Ostatnia zmiana: 23 Paź, 2012, 22:14:16 wysłana przez Pneumonia2 »

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
to skoro tak, to kup sobie telefon na allegro i wybierz jakaś ofertę na kartę, bo skoro korzystasz z telefonu tyle co pisałes wcześniej, to szkoda brać cos na siłę. W tańszych abonamentach i tak telefony są drogie a te tanie to gówno, więc po co się zobowiązywać umową na gówno ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Łe tej.

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
to skoro tak, to kup sobie telefon na allegro i wybierz jakaś ofertę na kartę, bo skoro korzystasz z telefonu tyle co pisałes wcześniej, to szkoda brać cos na siłę. W tańszych abonamentach i tak telefony są drogie a te tanie to gówno, więc po co się zobowiązywać umową na gówno ;)

No i tak zrobię, rozpocząłem już polowanie na galaxy S bo swój tel. doprowadziłem już do stanu w którym czasem nawet zadzwonić ciężko. 

Offline popcorn

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Play ma dosyć fajną ofertę, dużo tanich pakietów :)

Offline piotr19

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Puls, Plus, Plus i jeszcze raz PLUS... - innowacja + dobre ceny
Jak hotele w zakopanym to tylko tutaj hotele w zakopanem

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Jak wypada Play względem Orange w kwestii zasięgu? Zarówno 2G, jak i 3G/3.5G itd. - jakoś cieżko mi się przekonać do Playa patrząc po ich mapkach z zasięgiem... Od innych operatorów biorą zasięg na wszytko (w tym i neta), czy tylko dzwonienie?

No i jak w sumie wygląda kwestia pakietów w tym rocznym Play Free? Bo "goły" Free bije na głowę orindżowego Popa, ale wiem, że ten drugi przy zakombinowaniu pakietami potrafi być niemalże darmowy. Jak wygląda Playowa konkurencja w tej kwestii?
« Ostatnia zmiana: 07 Lis, 2012, 15:22:12 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
mój ojciec w firmowym telefonie z play ma problem żeby w ogóle złapać zasięg w domu, a orange spokojnie działa (nie wiem czy 3g szczerze mówiąc). Także na pewno zdarzą się miejsca, gdzie będzie kłopot. Bo na takim totalnym zadupiu nie mieszkają.