Autor Wątek: I... ntronaut  (Przeczytany 3291 razy)

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
    • NailbombAudio
I... ntronaut
« 23 Paź, 2010, 19:47:58 »
Był wątek o shrinebuilderze to może... Intronaut ?

Nowa plytka "Valley of the smoke":



Oraz singiel:



Bardzo przyjemny sludge + prog'ujace odloty, wszystko w dobrym guscie.

 :headbang:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Odp: I... ntronaut
« Odpowiedź #1 25 Paź, 2010, 08:48:16 »
Dobry człowieku! Dziękuję, że w końcu natchnąłeś mnie do zapoznania się z twórczością ziomów! :bowdown:
Ale trzeba było w temacie dopisać "dupa" albo "sweet pussies 4 3", bo widzę, jaka jest frekwencja - jak w Szrajnbilderze ;)
Nareszcie jakiś slugde-coś tam, który nie odstrasza tym co zawsze: dłużyzny i smuty. Goście dolali do sosu sporo death metalowych patentów. Np. początek numeru "Miasma" - niech ktoś powie po paru sekundach, że to nie D-M. Są dwie stopy, energia i werwa (!) Chłopaki malują pejzaże i robią klimaty zamiast dołować, choć przy takim Neurosis wszystko brzmi optymistycznie ;) Ale w końcu nie każdemu przecież ostatnio zmarł chomik!

No i popatrzcie na wideo: kolejne info dla mięczaków - da się grać nisko na 24,75! Ile to jest, mierzył ktoś: A, G? Można? Można!!

Miarą popularności wykonawcy jest ilość torrentów ;) Sami zobaczcie, jak tu się ma sprawa - a płyta wyszła 12 października. A nie wiem dlaczego, bo póki co Wujkowi wszystko pasuje. Może nie chcesz się po tym pochlastać - więc 99% emo fanów odpada, może nie dostajesz poczucia "mocy" - 99% death fanów odpada. Nie ma klawiszy i żeńskich wokali, gąb nie malują - 99% masochistów odpada :D, a i piękni nie są za bardzo - choć widać, że sympatyczni. I lewy bezprogowy basista jest, jak w Augury... Wszystko jest! Jeśli uznać, że to taki mocniejszy ISIS - to może po prostu trafili dokładnie w lukę, gdzie nikogo już nie ma, zamiast w niszę. W końcu ISIS już nie żyje ;)... No, ale grali z Mastodonem, teraz są w trasie z Helmet. Może Pan Torrent się po prostu nie zna ;D

A może po prostu II zobaczę, czy zostaje ta muza w głowie i czy chce się do niej wracać ;)
« Ostatnia zmiana: 25 Paź, 2010, 08:54:14 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: I... ntronaut
« Odpowiedź #2 25 Paź, 2010, 19:07:46 »
trochę Mastodona, trochę Baroness i trochę niewiadomoczego - spoko, chociaż kawałek podoba mi się do połowy ;) przeygrywają u mnie z Armed For Apocalypse, ale płytkję obadam jak uda mi się zdobyć :)
do widzenia.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Odp: I... ntronaut
« Odpowiedź #3 26 Paź, 2010, 11:03:40 »
Wybielacz - to nie do Ciebie osobiście, ale takie ogólne myśli mie naszły:

IMO, poza gustami, to jest płyta na najwyższym poziomie muzycznym.

I czy my nie zaczynamy przesadzać w wybredności? Przecież to są skomplikowane utwory, zagrane przez dobrych muzyków, zaaranżowane na głosy. Daj mi jeden tak dobrze MUZYCZNIE grający zespół z forum ;)
Bo samotnie djentować randomy na jamie przez pluginy do cybernetycznej perkusji - to naprawdę nie to samo, co wymyślić, zaśpiewać i zagrać kapelą takie kawałki.

Po drugim przesłuchaniu numery na płycie są jeszcze lepsze, MIASMA szczególnie:


Może to nie Pink Floydzi metalu, ale mam przynajmniej dla chłopaków pełen szacun.

Troszki tu jeszcze dla zainteresowanych: kanał Intronautów
« Ostatnia zmiana: 26 Paź, 2010, 11:05:59 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline primer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 483
Odp: I... ntronaut
« Odpowiedź #4 26 Paź, 2010, 12:09:00 »
spoko, podoba mi się muzyczka

co do skali 24 3/4 to ja grałem na moim Gibolu Sepreme ale H i było ok - struny 13''

zastanawiam sie czy przypadkiem znow do tego rozwiązania nie wrócic choc to juz mi skomplikuje pewne sprawy;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Odp: I... ntronaut
« Odpowiedź #5 26 Paź, 2010, 12:20:12 »
spoko, podoba mi się muzyczka

co do skali 24 3/4 to ja grałem na moim Gibolu Sepreme ale H i było ok - struny 13''

zastanawiam sie czy przypadkiem znow do tego rozwiązania nie wrócic choc to juz mi skomplikuje pewne sprawy;)

H to ja miałem w 24,75 na 11-56 bez łaski ;) "A" - i niżej - to już hałdkoł ;)
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: I... ntronaut
« Odpowiedź #6 26 Paź, 2010, 12:25:53 »
Cieplaki ;)

Fajne, chociaż ktoś napisał w komentarzach, że oni brzmią po swojemu - mi to zajeżdża Mastodonem

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Odp: I... ntronaut
« Odpowiedź #7 26 Paź, 2010, 12:34:29 »
Mie się podoba, że nie smucą i dołują na siłę. Ich chomiki widocznie mają się dobrze ;)
Paczki z głów!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: I... ntronaut
« Odpowiedź #8 26 Paź, 2010, 12:46:17 »
Przecież to są skomplikowane utwory
no mi m.in właśnie o to się rozchodzi - dla mnie ten pierwszy kawałek jest spoko do połowy, a później jest trochę za dużo kombinowania i kawałek robi się rozlazły, tak jakby nie prowadzi do niczego. ale weź poprawkę, że ostatnio dużo Neurosis słucham ;)
do widzenia.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Odp: I... ntronaut
« Odpowiedź #9 26 Paź, 2010, 13:16:33 »
Kondolencje z powodu chomika...

Spoiler
Paczki z głów!

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: I... ntronaut
« Odpowiedź #10 26 Paź, 2010, 13:48:01 »
Łaaaaaaaaa! :onan:

Ja tam się lubię podołować z Neurosis, ale to jest naprawdę imponujące! Nie mam co napisać, bo wszystko jest idealne i takie dziwnie świeże, bo niby nic nowego, ale jednak inne.
Jestem zachwycony.

P.S. A ten wiśniowo-drewniany LP co go widać w "Elegy"... wyjebać znaczniki z podstrunnicy i byłby mój ideał :love:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Odp: I... ntronaut
« Odpowiedź #11 26 Paź, 2010, 13:51:59 »
Nie mam co napisać, bo wszystko jest idealne i takie dziwnie świeże, bo niby nic nowego, ale jednak inne.

O, o, o!
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: I... ntronaut
« Odpowiedź #12 12 Kwi, 2013, 17:36:23 »
Nikt nie pisze. To zrobię małe archeo :D



Wyszło sobie płycisko: Habitual Levitations
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline ciezarek

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20
Odp: I... ntronaut
« Odpowiedź #13 23 Lip, 2013, 10:59:36 »
Intronauci weszli w kooperacje z EMG



Epi Custom SH4 SH2. G-Lab Wah. Eventide Modfactor. Nova Delay . Pitchblack. H&K MKI Triamp. Aurora Fountain 2x12 Governor.