Autor Wątek: Structures  (Przeczytany 4896 razy)

bandit112

  • Gość
Odp: Structures
« Odpowiedź #25 07 Kwi, 2012, 18:26:12 »
Jak nie wiesz o co chodzi to pewnie sam tak nagrywasz! Kolejny oszust nagrywający oszukańczy metal!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Structures
« Odpowiedź #26 07 Kwi, 2012, 18:35:38 »
Swoją drogą chciałbym zobaczyć jak wygląda sesja w takim np. Aliases gdzie ewidentnie widać, żę gitarzyści potrafią zagrać swoje partie.
pewnie jeden dzień i płyta nagrana :/
i always go full retard

bandit112

  • Gość
Odp: Structures
« Odpowiedź #27 07 Kwi, 2012, 18:40:27 »
Ale to musi być oszczędność.

Offline wzh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Final Sacrifice
Odp: Structures
« Odpowiedź #28 08 Kwi, 2012, 14:29:02 »
Heh, nie będę bronił tej kapeli na siłę, ale po raz kolejny porównanie trafne jak chuj w pępek :D To tak jakbyś wrzucił cały techniczny metal do jednego wora i powiedział że dream theater jest lepsze niż decapitated, nigga plz.

A spawn of possesion swoją drogą bardzo dobre!

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
Odp: Structures
« Odpowiedź #29 08 Kwi, 2012, 17:09:16 »
Nienienie. Co jak co, ale ja też nie czuję tej "muzyki". A porównywanie ich do Protest The Hero to lekka przesada moim zdaniem. Po kilkunastu sekundach mam wrażenie, że próbują fajnie wyglądać, sprawiając wrażenie "profesjonalnego bandu" grając schematem "0-0-0, pauza, 8 losowych dźwięków zagranych tappingiem, again".

Ale to tylko takie IMO. :angel:
Niektórzy np. Biebera słuchają.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Structures
« Odpowiedź #30 08 Kwi, 2012, 18:59:28 »
Zupełnie mi się nie podoba, do tego powinni grać w papierowych torbach na głowach jeśli już muszą pokazywać na klipach jacy to nie są zajebiści.
A to jak nagrywają to szczerze mówiąc mnie jebie, o ile oczywiście nie robią loopów z sampli tylko wszystko nagrane "tyle razy ile potrzeba".
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Rames

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
Odp: Structures
« Odpowiedź #31 08 Kwi, 2012, 19:08:18 »
Prawda, że wygląda to jakby grali głównie na pokaz i pewnie tak jest. Z drugiej strony jest w tym hydrocośtam kilka riffów wartych uwagi, więc u mnie wzbudzają mieszane uczucia. Co do nagrywania to w 100% zgadzam się z Omletem.