Autor Wątek: minihumb  (Przeczytany 1576 razy)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
minihumb
« 15 Gru, 2011, 12:27:33 »
Mam do was pytanie jako że ze mnie niedzielny gitarzysta . Jestem leworęczny i do mojego strata jedyny picgard jaki jest osiągalny jest w układzie S+S+S .Problem polega na tym że czasem lubie zagrać coś z samego dna piekieł  :devil:  więc przy mostku chciałbym wstawić minihumba o rozmiarze singla . Czy takie maleństwo zabrzmi wystarczająco ciężko ? czy będzie tylko namiastką rasowego humba ? czy po rozłączeniu cewek będzie brzmiało jak singiel ? czy tylko singla będzie udawać ? bo parząc na to maleństwo mam wrażenie że to ni pies ni wydra . Co sądzicie o mini humbach w rozmiarze singla ? może polecacie jakiś produkt , może macie inny pomysł ?

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: minihumb
« Odpowiedź #1 15 Gru, 2011, 12:44:33 »
całe grono znanych gitarzystów używa hot railsów, więc coś w tym jest
i always go full retard

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Odp: minihumb
« Odpowiedź #2 16 Gru, 2011, 08:13:44 »
Dzięki za odpowiedż . Z początku myślałem że może jakiś merlin ale on chyba nie robi hot rails , albo ja nie mogłem się dokopać. Miałem też inny pomysł żeby leworęczny pickguard zamówić w mayo i zamontować 2x P90 ale obawiam się że to trochę za egzotycznie będzie .

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: minihumb
« Odpowiedź #3 16 Gru, 2011, 08:18:47 »
E tam, egzotyczne. Tylko P90 trzeba lubić, ja miałem pod gryfem i mnie nie porwał (tzn cleany, przester był takim fajnym przymulonym souther-stoner-sludgem).
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
3634 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Wrz, 2014, 16:02:04
wysłana przez commelina