Autor Wątek: Teksty Utworów - Jak to robicie siostro/baracie??  (Przeczytany 1479 razy)

Offline kedzior

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 81
Siemka . Jeśli są tu jacyś wokalizujący gitarzyści lub tekściarze, to niech podeślą kilka swoich patentów na pisanie tekstów??

Jak się do tego zabieracie? 

Zapraszam do dyskusu:)
Cloud9
HeadUp

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Em... Miej przy sobie coś do pisania zawsze. Jak przyjdzie jakiś fajny pomysł, chociaż jedno czy dwa zdania - spisz sobie. Potem możesz od tego zacząć budować. Ja tak robię, nie wiem czy to jest ogólnie przyjęty "dobry sposób".

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
<spluwa> Albo to czujesz, albo nie - men... ;) Najlepiej być w wyniszczającym związku albo pisać na zajebistym kacu.
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Jak się do tego zabieracie? 

Ja dużo pije do lustra, od tego mam najlepsza wenę na pisania i najgorszą na granie :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline kedzior

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 81
Gnerator mistrzowski.

Generalnie jak pisać teksty to kumam mniej więcej. Chodzi raczej o wenę , pomysł , natchnienie . Gdzieś widziałem kiedyś słowniki rymów - ponoć dużo raperów na tym bazuje.

Korzystaliście z tekstów ludzi piszących na zamówienie??

Może jakieś przykłady??
Cloud9
HeadUp

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ogółem myślę, że pytanie jest trochę głupie. Sam musisz wykombinować jak co napisać. Nie jest to takie trudne wbrew pozorom.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Jak przyjdzie Ci jedno mądre zdanie do głowy, to powtarzaj je tak długo, aż będziesz mógł zapisać. Warto dużo czytać, bo potem wszystko łatwiej idzie. Popatrz w okół siebie, jest tyle rzeczy, które wywołują u Cibie emocje. Spróbuj to opisać. Najlepszy tekst to taki, który po kilku dniach od napisania nie wydaje Ci się stekiem grafomańskich bzdur.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Ja sobie zawsze nagrywam cały kawałek i wrzucam na telefon. Jak nic nie mogę wymyślić to olewam. Później przesłucham i zawsze coś się nawinie.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Posiadanie czegoś do zapisywania pomysłów to bardzo istotna sprawa - przynajmniej dla mnie.
A oprócz tego - trzeba poszerzać swoje słownictwo i często samo przychodzi.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Weź sobie dowolny kawałek tekstu (najlepiej jakiś medyczny), wrzuć na angielskiego translatora, potem z angielskiego znowu na polski przetłumacz i masz wspaniały, poetycki, pełny zaskakujących porównań tekst do hejwimetalu.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Się przyczepił do Carcassa i Deatha... ;)
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Weź sobie dowolny kawałek tekstu (najlepiej jakiś medyczny), wrzuć na angielskiego translatora, potem z angielskiego znowu na polski przetłumacz i masz wspaniały, poetycki, pełny zaskakujących porównań tekst do hejwimetalu.

Robiłem tak z umowami i kodeksami. Wychodziło OSI ;)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!

ich pytaj o porady
do widzenia.