Autor Wątek: Pickup do hard rocka, heavy metalu  (Przeczytany 5510 razy)

Offline Pietryk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 68
Pickup do hard rocka, heavy metalu
« 11 Maj, 2011, 19:20:05 »
Witam poszukuje jakiegoś pickupa pod most, do gitary Schecter z mahoniu z klonowym topem i i gryfem. Pickup miałby mieć dużo środka góra i dół nie aż tyle. Ogólnie żeby miał ziarno, pierdalnięcie itp. Ogólnie to wszelkie SD raczej odpadają bo miałem do czynienia z kilkoma modelami i jakoś mnie ta firma nie urzekła. Myślałem o Merlin Sabotage bo tanie a podobno mają kopa? co polecacie?

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
mam set sabotage w lpc i MIAŻDŻY! :D
i always go full retard

Offline Yames

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
  • Ejdżent Moulder
Miałem Sabotage w Schecterze 007 i szczerze mówiąc mnie nie powalił na kolana... Nie piszesz nic o budżecie, więc zaproponuję BKP Nailbomb. Póki co, mój numer jeden :lol:
Hard Rockin' Waffenplatz

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
nailbomb +1 ;)

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
500t ?

Offline Pietryk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 68
Budżet na sztukę ok 300 zł. A może coś z Di Marzio, może Helfire albo Paf?, generalnie zależy i na wysokim sygnale.

Co do 500 T to znam ten pickup bo mam go w moim Gibie, jest niezły, ale nie wiem czy w takiej cienkiej desce jak jest w schecterze tez będzie dobrze gadał?? No i schecter brzmi ciemno sam z siebie więc czy nie będą zamulały te pickupy?? bo gibol jak gibol troszkę jednak zamula.

Ma ktoś set Gibsona w jakiejś mahoniowej wyścigówce?
« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2011, 12:24:31 wysłana przez Pietryk »

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Siema, rano w moim Setiusie GTM7 zmieniłem D-Sonic na Merlin Legend Ceramic Bridge. Mega pup do hard-rocka, dźwięk jest lekko brudny, oldschoolowy, krzykliwy. Nie jest to hi-output (powiedzmy, że solidny medium), więc bardzo wrażliwy na artykulację. Jest co prawda designed for Les Paul type, ale w średnio grubym korpusie sprawdza się znakomicie. Ale jeśli oczekujesz dźwięku bardziej nowoczesnego, to się raczej nie sprawdzi :)


Założę niedługo NPD i nagram próbki jakieś. Czekam na lepszą pogodę, żeby ładne foty wyszły ;]
weimar guitar gently weeps

Offline Pietryk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 68
Dzięki ja ponawiam moje pytanie czy 496 i 500T nadadzą się do Mahoniowej wyścigówki, ciemno brzmiącej z nakładką klonową :D??

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Nadadzą, a jeśli nie - wymienisz sobie ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
16272 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Maj, 2010, 21:31:12
wysłana przez Maciek
5 Odpowiedzi
3534 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lut, 2011, 19:06:11
wysłana przez Didejek
10 Odpowiedzi
8058 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2011, 10:20:42
wysłana przez deathtom
24 Odpowiedzi
9364 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Wrz, 2011, 23:07:42
wysłana przez Aston
2 Odpowiedzi
2303 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2017, 17:56:44
wysłana przez drodas dradas