Autor Wątek: 2. część raportu ze studia - gitary  (Przeczytany 1433 razy)

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
2. część raportu ze studia - gitary
« 26 Mar, 2011, 00:30:23 »
Podrzucam kolejną część naszych zmagań. Zgodnie z życzeniem więcej grania, mniej pieprzenia :) A może i nie  :devil:


Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
No i w końcu nie powiedzieliśta jaki piec użyliscie?

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
pewnie wszystko się wyjaśni w czwartej części  ;D

teraz wiem kto logo wymyślił  :P
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
O, no i o to takie to mi się rozchodziło jak komentowałem raport z perki :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Zomballo

  • Gość
Robson a Yeti miał twardą głowę? No i czemu druga okładka nie przeszła?

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Tym razem nagraliśmy na Peavey'u 6505 i widocznych paczkach Mesy. W zasadzie wszystkie partie gitarowe nagrywaliśmy na Jacksonie RR1, bo nam w studio najlepiej gadał.

Wiecie z tymi materiałami do raportów to jest tak, że jest tego wszystkiego od czorta i nie wiadomo do końca co wybrać, żeby nie zanudzić, coś pokazać, ale jednocześnie, żeby nie było za długo. Najwięcej nagrane zostało podczas sesji gitarowej, więc mieliśmy większe możliwości. Ale też jak się później okazało w zasadzie tylko nagrywaliśmy sesję rytmiczną,a zabrakło nam nagrać solówek.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Ładnie pocięte bębny :P

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Powiem ci, że całą tą płytę nagrywaliśmy inaczej niż NSI. Większość nagrywane było na zasadzie pojedynczych riffów. Męczące na dłuższą metę, ale dzięki temu wszystko perfekcyjnie siedzi. Osobiście wolałem nagrywać tak jak poprzednio tj. dłuższe fragmenty do momentu jakiejś skuchy. Ale Zed ostatnio stosuje taką metodę, jego zdaniem proces nagrywania znacznie się skraca.