Autor Wątek: Hughes&Kettner Statesman 4x12 Vintage 30, nowa poniżej 2 tyś zł  (Przeczytany 6697 razy)

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Tak z czystej ciekawości zapytam się czy ktoś z Was macał paczuszkę Hughes&Kettner Statesman 412 ? Trochę mnie to zaintrygowało, że nowa paczka nie najgorzej firmy i to na głośnikach Celestion Vintage 30 kosztuje ciut poniżej 2 tyś. zł, czyli parę złoty więcej niż same głośniki. Jestem ciekaw jak to jest wykonane i jak gada w porównaniu do droższych paczek czyli Marshall, Mesa, Rivera itd.

http://www.hughes-and-kettner.com/products.php5?id=121&prod=Statesman%20Cabinet%20412



Offline regecore

  • Gaduła
  • Wiadomości: 216
Kup to sie przekonasz. Nie pisza z czego sa zrobione, jezeli z płyty to raczej lypa.
.

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
wyglądają ładnie.
Ja do H&K mam duże zaufanie, dużo sprzętu od nich ogrywałem, kilka posiadałem i nigdy nie byłem zawiedzony.
Nawet moja wątpliwej jakości paczka od halfstacka Warp7 jest niezła.

Ale nie, nie ogrywałem tego akurat ;)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
« Ostatnia zmiana: 16 Mar, 2011, 10:28:48 wysłana przez Aerosmith »

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline TripleXXX

  • Gaduła
  • Wiadomości: 170
    • www.buzzarocabs.com
sklejka  :)
Na stronie HK nic o tym nie piszą.


Ciekawe dlaczego ta http://www.sklep.rockfan.pl/index.php?products=product&prod_id=254  jest ponad dwa razy droższa?  ;)
« Ostatnia zmiana: 16 Mar, 2011, 11:02:45 wysłana przez TripleXXX »

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
MDF na bank, albo coś podobnego np płyta stolarska :D :D.
Firmy się chwalą że coś jest wykonane z BALTIC BIRCH ...
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline Grzgrz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 240
Ciekawe dlaczego ta http://www.sklep.rockfan.pl/index.php?products=product&prod_id=254  jest ponad dwa razy droższa?  ;)

w dodatku o ponad 1500 pln taniej, niż podobne paki np. Marshalla.

I ciekawe ktora paczka marshalla kosztuje ponad 5500zł?

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Generalnie ostatnio cała seria kosztuje jakieś 50%(combo) wcześniejszych cen. Ciekawe dlaczego ?

Offline waleczny_gladiator

  • Gaduła
  • Wiadomości: 124
Ciekawe dlaczego ta http://www.sklep.rockfan.pl/index.php?products=product&prod_id=254  jest ponad dwa razy droższa?  ;)
To Customowa seria i w dodatu na glosnikach Celestion Vintage 30 Jumbo, ktore sa drozsze od zwyklych V30.

MDF na bank, albo coś podobnego np płyta stolarska :D :D.
Firmy się chwalą że coś jest wykonane z BALTIC BIRCH ...
Na stronie K&H nawet przy paczkach Customowych ktore na 100% sa robione ze sklejki nie ma informacji o tym.

Generalnie ostatnio cała seria kosztuje jakieś 50%(combo) wcześniejszych cen. Ciekawe dlaczego ?
Podobno robione przez tania sile robocza.

Znajomy, ktory widzial ta paczke od srodka, zarzeka sie, ze to sklejka i nawet bardzo dobra robota, nie ma sie do czego przyczepic, pelna profeska. Brzmienie bardziej w strone Rivery niz Mesy.
« Ostatnia zmiana: 16 Mar, 2011, 16:58:04 wysłana przez waleczny_gladiator »

Offline Grzgrz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 240
Na stronie K&H nawet przy paczkach Customowych ktore na 100% sa robione ze sklejki nie ma informacji o tym.

Wreszcie ktoś wychodzi z założenia, że "ma brzmieć" a nie "ma być zbudowane z ... " ;)

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Dorwałem H&K 4x12, trochę ograłem i miałem możliwość porównania do Mesy oraz Orange. Bardziej mi siedzi od Mesy, a tak samo dobrze jak Orange. Wykonanie tak jak przystało na markowy sprzęt, nie ma się do czego doczepić. Bez zwątpienia jest zbudowana z prawdziwej sklejki i wyprodukowana przez Niemców, a nie Azjatów. Zagadką jest cena, bo nie czaję tego dlaczego wysokiej jakości markowy sprzęt wyprodukowany przez europejczyków kosztuje tyle co niskich lotów chiński produkt? Pozostaje się tylko cieszyć, że za taką kasę, można kupić taki sprzęt. Chyba się skuszę...

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Dorwałem H&K 4x12, trochę ograłem i miałem możliwość porównania do Mesy oraz Orange. Bardziej mi siedzi od Mesy, a tak samo dobrze jak Orange. Wykonanie tak jak przystało na markowy sprzęt, nie ma się do czego doczepić. Bez zwątpienia jest zbudowana z prawdziwej sklejki i wyprodukowana przez Niemców, a nie Azjatów. Zagadką jest cena, bo nie czaję tego dlaczego wysokiej jakości markowy sprzęt wyprodukowany przez europejczyków kosztuje tyle co niskich lotów chiński produkt? Pozostaje się tylko cieszyć, że za taką kasę, można kupić taki sprzęt. Chyba się skuszę...

oj, kusisz, lubie sprzęt H&K a i paczkę muszę zmienić :|
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
To nic tylko brać. Wiedziałem, że istnieje firma H&K, ale wcześniej nie miałem za bardzo przyjemności bliższego kontaktu, ta paczka zrobiła bardzo dobre wrażenie i chyba będę musiał nadrobić zaległości w obcowaniu z H&K  :headbang:


Chyba już wiadomo dlaczego taka cena:

« Ostatnia zmiana: 24 Mar, 2011, 17:06:34 wysłana przez Aerosmith »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
4766 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Mar, 2007, 14:51:28
wysłana przez steve2
11 Odpowiedzi
6072 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Cze, 2008, 20:04:34
wysłana przez Page_Hamilton
4 Odpowiedzi
6414 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lis, 2009, 22:39:51
wysłana przez zuraw
0 Odpowiedzi
1640 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Maj, 2012, 08:08:07
wysłana przez Zbir
0 Odpowiedzi
895 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Mar, 2015, 19:42:32
wysłana przez dziador1