Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680977 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
wkurwia mnie, że przyjaciółka mojej ukochanej rozjebała mi związek... kurwa jej mać

Trzeba jej było zabraniać wchodzić do waszego łóżka? To teraz ma twoją (byłą już) pannę tylko dla siebie :P

A serio - jeśli twoja kobieta zostawiła cię z powodu swojej "najlepszej przyjaciółki" to najwidoczniej obie mają narąbane we łbach. I zdecydowanie to NIE była kandydatka na trwalszy związek, skoro z takiego powodu się rozstajecie. Tyle może na pocieszenie :tak:

Zresztą młodych dup jest dużo. Tak z klas jeden-trzy :D

Cytuj
dorzuciłbym jeszcze posiadanie nad sobą kogoś, kogo ma się za idiotę

Ja miałem nad sobą przez 3 miesiące jebanego kurwiszcza (nie, proszę nie cenzurować, to było JEBANE KURWISZCZE) które (na określenie "która" to sobie trzeba zasłużyć) to kurwiszcze z powodów czysto osobistych doprowadziło do zwolnienia mnie z roboty, przy okazji rozpieprzając akcję promocyjną pewnej szacownej firmy (nieważne jakiej, w każdym razie dystrybutor pewnego koncernu elektro) w ćwierćmilionowym mieście. W innych robią promo do tej pory, w moim nie. Bo nie. Łachudra pierdolona :evil:

Ale co tam, warto się pocieszyć że prędzej czy później spotkamy pewnie tych idiotów / te idiotki, kiedy nie będziemy już od nich zależni, i wtedy można powitać ich w tylu "trzy słowa do pana prezesa - i na pełny regulator - CH... CI W D..." ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.