Autor Wątek: Bugera - ponowny atak klonów ;) Trirec i Magician  (Przeczytany 18996 razy)

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
"nawet rumunii, tylko oczywiście nasz kraj wszystko wiedzących jest zacofany z lekka i go nie ma"

A skąd wiesz jak ja zacofany jest nasz kraj (pomijam prowincję mentalną).
Nie aż tak bardzo jak ludziom w Polsce się wydaje.  Poważny błąd, to takie myślenie, bo nadstawiamy odważniejszym i bogatszym cwaniakom karku. Jesteśmy jako naród i jako muzycy wyjątkowi, ale tylko nasi pobratymcy jak Hajdamaki i nasz rozchorowany polski kumpel (Maciek zdrówka!) wykorzystują swoją wyjątkową siłę. Wiem, że zrobił się offtop i może warto przenieść temat gdzie indziej, ale to wszystko wydaje się być ważne mimo tego, że trochę pierdolę jak ten złamas Pospieszlski, którego uczyłem grać na ślizgawce. Chuj mu w ryj.
Ważne, że i tak jesteśmy skazani na chińskie produkty, ale pozostaje kwestja co jest warte użycia i wydania naszej ciężko zdobytej kasy. Czekam, aż te cuda nas nawiedzą w ilości, która pozwoli stwierdzić czy warto było.
Masz brata ciotecznego (!) w Kanadzie (Blame Canada WERY FUNNY :D), który glosuje na pisd, więc nie naruszyłem regulaminu. Szkoda, że nie ma w regulaminie punktu, który nakazuje udokumentowenie informacji o Meksyku. Przecież każdy wie, że części są z Chin, a nie z jakiegoś tam Maksyku. Burito w miejscu mózgu jest jak chomik w odbyucie. Kanadyjski styl. Jak tam brat?
« Ostatnia zmiana: 25 Kwi, 2010, 01:01:39 wysłana przez Icchok Lejb Perec »
Kto kupi u niemca ten pedał.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
29 Odpowiedzi
7316 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Paź, 2014, 12:48:47
wysłana przez Stivo2005
8 Odpowiedzi
3487 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Wrz, 2014, 13:51:41
wysłana przez Rot
6 Odpowiedzi
1648 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Wrz, 2014, 18:00:20
wysłana przez sinquestsound
14 Odpowiedzi
3517 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Paź, 2014, 20:54:37
wysłana przez Luke
5 Odpowiedzi
3072 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2019, 19:13:54
wysłana przez majkeln