Autor Wątek: Co z tym spiskiem? Najbardziej trendy teorie konspiracyjne.  (Przeczytany 92652 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
nawet jeśli podam Ci źródła, jest jeszcze kwestia tego czy uznasz je za wiarygodne

Daj mi tę szansę!

Cytuj
Topic nie jest o matematyce ani fizyce, część rzeczy o których rozmawiamy, nie da się w żaden sposób zweryfikować

Jeśli telekinezę, albo wróżenie z fusów traktować jako realne zjawiska, wtedy topic jest jak najbardziej o fizyce. Jest to chwilowo najlepsze narzędzie do opisu otoczenia. Ergo - jeśli zjawisko występuje, na pewno daje się opisać, a nawet jeśli nie starcza nam ku temu aparatu matematycznego - choćby zarejestrować.

EDIT PIAF:

Co do dzieci - Junia, jesteś na pewno dla swoich pociech najlepszą Mamą świata i zapewne są to bystre i mądre stworzenia. Ale styl narracji przywodzi mi trochę na myśl podstarzałe posiadaczki jamników, które mówią: "zobacz jaki mój Pimpciuś mądry, tylko mówić nie umie". Ano nie umie, bo jest durnym zapchlonym kundlem, którego jedynym zmartwieniem jest się nażreć i nie być pożartym. Trochę podobnie ma się rzecz z dziećmi - gdyby były takie mądre, to by nie wylewały na siebie wrzątku i nie żarły sprężyn z materaca.

pozdro
« Ostatnia zmiana: 07 Kwi, 2010, 17:16:16 wysłana przez wrobelsparrow »