Autor Wątek: Co z tym spiskiem? Najbardziej trendy teorie konspiracyjne.  (Przeczytany 92556 razy)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Przepisujesz to skądś czy sama z siebie tak lecisz tą płuczką mózgową? Pytam poważnie. Bo zawsze się zastanawiałem czy to jakaś forma prania mózgu jest że wszyscy spiskowcy mówią dokładnie takimi samymi zdaniami czy tylko po prostu uczą się ich na pamięć z własnej woli :) Z Teslą nie wyjeżdżaj bo ta sprawa rozbiła się o bardzo proste problemy technologiczne a nie Wielki Gadzi Wszechrząd Światowy. Pozostałe dwa tematy. Czynisz ludzi niezależnymi? No proszę Cię :D Przeca tu nie chodzi o zależność, niezależnośc. Jedyne co może być interesujące w przykładowej Afryce dla reszty świata to rynek zbytu broni. Oni nie potrzebują wody :)
Ten silnik. Hmm jakieś linki pls? Bo nie znam sprawy.
Co do moich linkasków. Przede wszystkim wspominany już przeze mnie i Dexa Bartu. Niektórym znany jako eksgitarowy ekskapeli naszego eksamdinaehkem pardon. Jedno eks za dużo :)  Tutaj możesz sobie Juniu poczytać o swoim idolu. Chociaż polecam polecieć po całości, bo warto. Lubię tego blogasa bo rozumiem co tam do mnie piszą, a Bartu z reguły robi bardzo pro risercz przed rozgrzebaniem tematu.
Lecąc po linkach można też trafić na (Leon poleca) Modne Bzdury, też coś do rzucenia na ząb :) Czajniczek Pana Russela takoż niezgorszym blogiem jest.
No i na koniec miejscówka z której natchnienie czerpie pewnie nawet Dawkins, czyli Blog Skeptico. Ogarniamy całość i za pół roku odświeżamy dyskusję ;)

PS. Jeśli Ty dla odmiany otworzysz trochę umysł to może zauważysz jakimi słodkimi bzdurkami czasem rzucasz. I mówię to w przeciwieństwie do Ciebie absolunie wyzuty ze złości :)
« Ostatnia zmiana: 06 Kwi, 2010, 08:30:26 wysłana przez Leon »
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.