Autor Wątek: Poszedłem dziś do R'n'r i...  (Przeczytany 17172 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"

Cytuj
Ale wiesz mi nawet nie chodzi o ten nieszczesny lakier, bo wiem ze nitrocelulozowy jest klopotliwy, zreszta to wiadomo calkiem powszechnie, i wlasnie dlatego wielu producentow unika go jak ognia. Ma swoje plusy i minusy, jak wszystko. Ale osobiscie nie dal bym 9k za standarda z zaciekami, skoro wybierajac z trzech innych moge wybrac takiego ladnego bez zaciekow, wcale nie gorzej brzmiacego

a tego chyba wczesniej nie przeczytalem, bo to madre jest. ale obawiam sie ze wiekszosc z nas nie moze wybierac z trzech rowno brzmiacych Standardow. przynajmniej przy standardach kupowania standardow w PL ;)

No i o to mi sie rozchodzi Domin z grubsza :) a moje fetysze..no coz...kazdy ma jakies wady ;)


A co do porownania samochodowego, to moje wczesniejsze bylo nie do konca trafione.
Bo jest stary mustang, ktory jest zajebista fura i ma wady takie jakie ma. Z drugiej strony mamy chociazby Lambo gallardo, ktore tez jest zajebista dopracowana pod wzgledem wykonania do granic ludzkich mozliwosci fura, ale pod kilkoma wzgledami ktore zaleza od subiektywnej oceny (w tym wypadku mojej) wyprzedza mustanga :)
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
1051 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lis, 2010, 04:52:31
wysłana przez mondomg