Autor Wątek: Windows 7  (Przeczytany 16777 razy)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Windows 7
« Odpowiedź #75 17 Lut, 2010, 16:09:28 »
Tzn deklarujesz sobie podczas rejestracji konta na msdnaa do kiedy zamierzasz studiować i tak już masz. Ja dostałem konto na jakieś 5 czy 6 lat.
Ale co do windy chyba masz rację, że przechodzi beyond. No ale jak robisz formata raz na rok czy pół, no to już potem klops chyba. (?)

Aston, co Ci znika..? Ikonka na pasku zadań, czy ikonka w trayu? Tą na pasku zadań trzeba przypiąć do rzeczonego paska, tą w trayu należy najpierw zadeklarować (gdzieś w preferences), jest też opcja że jest niewidoczna (ukrywa się pod tą strzałeczką), ale nie sądzę żebyś był takim idiotą żeby tego wszystkiego nie wiedzieć. :)
(to znaczy nie chcę cię obrazić zakładając że tego nie wiesz ;))

Ale muszę wspomnieć o tym co ostatnio zauważyliśmy z Tadeem. Mianowicie ja używam reaperów i innych bardzo oszczędnie, tzn. odpalę coś, popyrgam sobie, wyłączę, włączę z powrotem, odpalę coś innego, popyrgam, etc.
A jak Tadeo zasiadł do kompa, wpiął się w moje profire i zaczął tam kombinować z wtyczkami (mówiłem mu żeby sobie kupił EMG to nie będzie musiał z niczym kombinować ;) ale udawał że nie słyszy), to się zaczęło wykrzaczać. Był nagle dźwięk jak przy odłączaniu urządzenia od kompa i z interfejsu lała się cisza. Problem występował głównie (a może tylko?) na LeXTAC.
Interfejs oczywiście M-Audio ProFire 610, Reaper najnowszy wersja 64-bit, takaż winda (x64), do tego wtyki vst x86 brydżowane.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon