Autor Wątek: Poszedłem dziś do R'n'r i...  (Przeczytany 17167 razy)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
chyba człowieku zartujesz,za taka kase ma byc perfekcyjna pod kazdym wzgledem bo nikt nikomu łachy nie robi. To jest masa pieniedzy i twierdzisz ze moze miec zle połozony lakier czy pekajacy binding bo dobrze brzmi? Chyba musiało by mnie pogiac zebym wyszedł z taka gitara ze sklepu,powiedziałbym sprzedawcy ze owszem podoba mi sie instrument i jego brzmienie ale niech mi teraz sprowadzi sztuke bez zadnych skaz czy niedoróbek bo jezeli juz klient decyduje sie na taki pagaj za taką kase to nalezy mu sie w 100% dopracowany instrument jak psu micha. Bo co,gitary pod wzgledem wykonania to jakis wyjatek?

chyba czlowieku nie zartuje. tylko chcialem napisac ze jak ktos chce sie zajmowac skazami na lakierze, niedokreconymi srubkami albo trwaloscia pokrywy galwanizacyjnej, to niech od razu zatrudni sie w kontroli jakosci w jakiejs ladnej firmie. rozumiem ze ktos moze narzekac ze progi sa krzywe albo cos mi przeszkadza w graniu, bo to wplywa na grywalnosc. ale kurde - ze lakier nie jest jak lustro? nie masz wrazenia ze to juz jest czyste spuszczalstwo? BTW niedawno ogladalem LP 1959 RI, najwyzszy model z CS - mial brzydko spasowane drewno. i co, to go czyni zlym wioslem? :D

gitara sluzy do grania, a nie do ogladania. wzmacniacz ma brzmiec, a nie wygladac. reszta to sa nasze dyrdymaly i to malo warte :)

Cytuj
Ale wiesz mi nawet nie chodzi o ten nieszczesny lakier, bo wiem ze nitrocelulozowy jest klopotliwy, zreszta to wiadomo calkiem powszechnie, i wlasnie dlatego wielu producentow unika go jak ognia. Ma swoje plusy i minusy, jak wszystko. Ale osobiscie nie dal bym 9k za standarda z zaciekami, skoro wybierajac z trzech innych moge wybrac takiego ladnego bez zaciekow, wcale nie gorzej brzmiacego

a tego chyba wczesniej nie przeczytalem, bo to madre jest. ale obawiam sie ze wiekszosc z nas nie moze wybierac z trzech rowno brzmiacych Standardow. przynajmniej przy standardach kupowania standardow w PL ;)
Łe tej.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
1051 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lis, 2010, 04:52:31
wysłana przez mondomg