Autor Wątek: Lapidarium  (Przeczytany 3412 razy)

Offline awake7

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 39
Odp: Lapidarium
« 05 Lut, 2008, 22:41:20 »
O fuck ! To ta wtyczka naprawde daje kopa, z samego poda nie da chyba rad ywyciagnąć takiego brzmienia. Zassam demo i zobaczymy co to potrafi. Probowales nagrac to samo przez USB ? Duza jest roznica w brzmieniu ? Czemu nie nagrywales przez USB ?
Nie nagrywałem przez USB tylko normalnie analogowo. Najwiekszego buta ma przezster line 6 Bog Bottom. Ten material nie jest w sumie zmiksowany i zmasterowany do końca to jest zwyczajny pilot. Ale sądze ze po finalnym miksie zabrzmi lepiej.Ja osobiscie na Line 6 nie narzekam ta zabawka to ma mase mozliwosci tylko trzeba to robic z głową.Siedzialem sporo czasu nad presetami które mnie w pełni satysfakcjinują.Ale posiadanie Poda bez Metal packów nie ma sensu dałem chyba 40 dolców tylko dla tego jednego przesteru i warto naprawde warto:) Skolei bez wintage warmera 2 nie wyobrazam sobie pracy. zapinam tylko tą wtyczke i wiecej nie trzeba. Co do sposobu nagrywania przez USB to zdania są podzielone wiadomo ze najlepiej analogowo z mikrofonu ale linia najlepiej wychodzi przez SPIDIF albo przez kabel optyczny.Rzecz gustu