Autor Wątek: Wiosło idealne  (Przeczytany 15846 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Wiosło idealne
« 16 Sty, 2010, 10:46:03 »
Ode mnie kilka wątpliwości... skoro to ma być "wiosło idealne" i zakładamy że +-kilka stówek nie jest problemem, to:

- skoro 7ka ale z opcją przestrajania się w 8, to można dołożyć kilka progów więcej. Mogą nie być nigdy wykorzystane, fakt, ale w razie gdybyśmy mieli stroić naprawdę nisko a przy okazji machać ostre sola, to "lepiej mieć niż nie mieć" ;)
- WHY 1 PICKUP??? Nadal podpieram się że to ma być "gitara idealna", a to od razu ją ogranicza na wejściu. Chyba że styl gry waści Wuju jest taki że z założenia nie wymaga nic pod gryfem, wtedy cofam swe wątpliwości.
- most - Kahler - zablokować można zawsze. A stałego się już nie odblokuje :P
- kształt - NIE STRAT... pliz... skoro już montujemy "lutnika idealnego" to chociaż trochę weny... Bo może się okazać że będziemy mieli "wymarzoną" gitarę za kupę kasy, która od popularnych stockowych modeli typu (pierwsza z z brzegu bo ostatnio wyroiło się tego na forum) Hellraiser będzie się różnić detalami wykończenia, tudzież brakiem/obecnością jednego przetwornika. No i oczywiście ceną. I jeszcze pewnie niesprzedawalnością za sensowne pieniądze...

To są moje przemyślenia, nie każdy się musi z tym zgadzać. Ale po tym co czytam na forum o wyrobach lutniczych, coraz bardziej mnie od nich odpycha niestety... Chociaż sam bym chciał, i dlatego niedługo wrzucę swój projekt. Z rysunkiem nawet ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
27785 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2009, 01:03:50
wysłana przez BartekL
11 Odpowiedzi
6004 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Gru, 2009, 13:58:53
wysłana przez mondomg
2454 Odpowiedzi
724238 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Maj, 2024, 07:18:32
wysłana przez theremin
1 Odpowiedzi
4523 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lis, 2010, 18:12:38
wysłana przez mhrok lama
0 Odpowiedzi
3456 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2012, 08:21:25
wysłana przez Yony