Autor Wątek: Utwór dnia - jeden na dobę (podpisujcie linki)  (Przeczytany 763328 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Nowy Slayer - HUMAN STRAIN





I że tak powiem: chooj! Kropka. W taki mie to wprowadza nastrój! ;)

dzięki! zapomniałem zupełnie o nowej płycie, słyszałem wcześniej tylko psychopath red, to jest drugi utwór który z tej płyty słyszę i muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczony :). Wiadomo w końcu czy nagrywali na 7kach czy na 6kach? i czy ktoś oprócz mnie zwrócił uwagę na zapis na wikipedii?

Cytuj
Jest to prawdopodobnie ostatni album studyjny tego zespołu z powodu problemów z głosem wokalisty.

Płyta odpowiada bat-stadndardom, czyli: pierwsze przesłuchanie - lipa. Czyli wiadomo, że z czasem będzie zajebista! Chciałbym mieć 44-48 lat - jak chłopaki - i móc zagrać tak wściekle, jak w "Psychopathy...", kurwa! W drugiej części numeru "Not of This God" (edytowałem) zaczynają tak warczeć zajebiście, brzmi jak siódemki, ale równie dobrze przestrojone szóstki...

A Araya co rusz zapowiada koniec (mając na myśli niektórych żenująco podtatusiałych rockersów), może to ma napędzać sprzedaż nowej płyty?... Kerry znów mówi o co najmniej 2 jeszcze!
« Ostatnia zmiana: 26 Lis, 2009, 08:23:34 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!