Autor Wątek: Gitara StarSound za 300zł i bat-przemyślenia  (Przeczytany 68734 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Apophis, przyjmuję argument z tym że kolo tak zamówił główkę.

Co do topu niestety nie. Piszesz że jakby zapłacił więcej to by dostał lepszy. Mi chodziło w porównaniu o to że za te 1300$ to wiosło (jak dla mnie) nie ma nic takiego co mnie porywa i co dla mnie może tyle kosztować. To że ma kształt, nietypową wielkość etc. OK ale przy robieniu wiosła od postaw u lutnika gdzie i tak robisz wszystko z łapy to nie ma aż takiego znaczenia. I tak musisz to projektować i wykonać. Porównaj cene hardwaru na obu i tak jak pisałem już ogólne koszty prowadzania działalności w PLu i USA. Moim zdaniem KXK oferuje więcej, biorąc trochę szerszą perspektywę kosztów itd. Kwestia utraty na wartości też dla mnie nie jest bez znaczenia bo gitary zmieniam często. Za 1300$ jest już w czym przebierać w gitarach. Tyle.

I nie chcę żeby odebrał to jako atak na Rotera jako taki. O PASie pisałem już podobne rzeczy. O ile pamiętam podobnie miała się sprawa topu w wiośle zdaje się biczela. Co wcale nie powoduje że skreślam PASa. To co wystrugał dla mikosa jest zajebiste choć również nie bez wad.

Swoją drogą, na:
"Klient tak chciał", "Jakby jeszcze 500$ dołożył to by miał" można wszystko tłumaczyć. Tylko czemu ja jakoś nie widzę tych zachwycających produkcji nigdzie?

EOT
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
8200 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2009, 12:03:02
wysłana przez wuj Bat
95 Odpowiedzi
50393 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Maj, 2011, 08:25:18
wysłana przez wuj Bat
39 Odpowiedzi
15117 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2010, 21:17:38
wysłana przez youshy
12 Odpowiedzi
11283 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Maj, 2011, 09:25:34
wysłana przez wuj Bat
Słuchawki do 300zł

Zaczęty przez wiertara Hardware

4 Odpowiedzi
4406 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sie, 2011, 13:33:08
wysłana przez kermcio