Autor Wątek: Samsung NC10 - czy ten netbook nada sie do nagrywania?  (Przeczytany 6136 razy)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
fireboy: Dobrze znam takie metody. Skoro używam 3xVst to znaczy, że w taki sposób potrzebowałem tego użyć ;) Jak wyrenderuję ścieżkę to już nie pokręcę gałami, a dopiero w miksie jestem w stanie wyłapać, które ustawienie gał się sprawdzi. A ja się ciągle uczę ;)
Radek: Skonfigurowane mam wszystko jak leciało jedynie metodą prób i błędów najlepsze ustawienia bufora sterownika lin6. Nie używam Asio4All.
Cubase imho nie dało się używać na tym kompie wcale. O wiele bardziej żre zasoby systemowe niż Reaper.
Kompa mam identycznego jak ten Samsung. Pewnie się różnią płytą główną i chipsetem jedynie.
Mam wyjście na głośniki i wejście na mikrofon. Używam tego jedynie do skajpa i poza domem.
Jako użytkownik takiego sprzętu myślę, że się nada i jest bardzo OK.
W MSI jest jeszcze opcja overclockingu(menu w biosie, a potem jeden przycisk podczas pracy w Windowsie) i dość odczuwalne jest przejście z 1.6 na 2.0(maks jaki można osiągnąć to bodajże 1992MHz). To jest co najmniej jeden PodFarm VST więcej.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!