Autor Wątek: Wasze opinie na temat line 6 bogner spider valve hd100  (Przeczytany 15779 razy)

Offline Br-Owca

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
Odswieżam watek bo przetestowałem opcję z preampem Behringera Mic200, i musze przyznać że to był zajebisty zakup, za 250 pln dodałem do brzmienia sporo lampowego brzmienia i dynamiki której mi brakowało w tym piecu-polecem kazdemu kto gra na podach lub innych procesorach cyfrowych i tranzystorowych

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
13194 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Sie, 2008, 15:07:13
wysłana przez Budzan
8 Odpowiedzi
9246 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sty, 2010, 20:34:41
wysłana przez terrormuzik
9 Odpowiedzi
6835 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Mar, 2012, 10:54:56
wysłana przez Dale Cooper
2 Odpowiedzi
2961 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Cze, 2014, 09:45:15
wysłana przez Br-Owca
3 Odpowiedzi
4269 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Kwi, 2016, 23:47:56
wysłana przez michu123PL