Autor Wątek: Ekranowanie  (Przeczytany 23742 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Ekranowanie
« Odpowiedź #50 28 Paź, 2009, 18:14:56 »
Nie będę zakładał nowego tematu skoro takowy istnieje. A zanudzam, bo:

1. mam na stanie obecnie jedną gitarkę w której i tak będę grzebał i rozkręcę ją praktycznie na-ile-się-da. W ziwązku z tym naszła mnie myśl wyekranowania sobie elektroniki. Na razie bez przelutowania kabli bo
2. oryginalnych i tak jest taki zapas że spokojnie się wyjmie bebechy na zewnątrz, a poza tym nie mam lutownicy ani kabli do takich zabaw. Więc pozostaje mi zaekranowanie jamy, tylko czy
3. nadaje się do tego mosiądz? Bo mam w domu kawał grubej folii (cienkiej blachy? W każdym razie na tyle plastyczne że można ciąć-giąć bez problemu) i nie wiem czy podoła. Ale że płytkę zmienię na aluminium albo stal (zależy co będzie u Wujka w piwnicy :P - ma być SREBRNE!!!) to stąd pytanie kolejne
4. czy ekranowanie z alu / cienkiej stali też spełni swoją rolę? Tylko co z lutowaniem? I
5. czy warto jedna zaekranować kable, choćby tylko "tutką" z ekranu wsuniętą w otwór, czy w takiej wersji nie ma to sensu?

Będę wdzięczny za odpowiedzi. Nawet (a może i zwłaszcza) krytyczne ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
12997 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2008, 13:59:07
wysłana przez Tadeo
2 Odpowiedzi
2432 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sie, 2012, 09:08:30
wysłana przez kara10
22 Odpowiedzi
7213 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Mar, 2015, 18:24:39
wysłana przez lwronk