Autor Wątek: Neue Gitarre Tag - Flame EXG-7  (Przeczytany 21963 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Neue Gitarre Tag - Flame EXG-7
« 27 Lip, 2009, 15:04:23 »
1. nie jestem przekonany do aktywów, czyt. ogrywałem szóstkę na secie 81, 85 i SA i nie podobało mi się

IMO to ma się nijak do 707. Ja też nie lubiłem aktywów, zwłaszcza EMG mi nie podchodziły bo wydawały się takie nijakie. Zanim dostałem Loomisa chciałem kupić Hella, ale po ograniu 707 stweirdziłęm ze nie ma chuja żebym sie ich pozbył. Clean wymiata a w przesterze się zakochałem. To są magiczne PUpy :)
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
32 Odpowiedzi
18993 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Cze, 2013, 18:59:09
wysłana przez indabrain
18 Odpowiedzi
23959 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Mar, 2009, 14:50:05
wysłana przez indabrain
2 Odpowiedzi
5058 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Wrz, 2009, 18:31:28
wysłana przez Leon
14 Odpowiedzi
16580 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Gru, 2009, 13:43:29
wysłana przez Drevniak
12 Odpowiedzi
11113 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2010, 21:47:16
wysłana przez głuchy_zjeb