Masz prawo jazdy/samochód ?
przy okazji anegdotka:
moi rodzice jechali z wakacji w Chorwacji (połowa kraju) oraz przez całe niemcy do Szczecina w 3,5/4,5 godziny. A ze Szczecina do Gdańska 8/9 godzin. Napierdolili radarów ograniczeń.
Jest duzo wiecej sposobów na walke z wyapdkami.
Usuniecie drzew przy drogach ( w żadnym cywylizowanym kraju ich nie ma), dokładniejsze kontrole samochodów sprowadzanych- 70% to powypadkowe padła które złożą się jak karotnik przy najmniejszej stłuczce lub gną sie na zakretach), Ciezarowki....juz mnie chuj strzela jak jade obwodnicą powiedzmy 140 i nagle szybki pasem wyprzedza ciezarowka jadac 80km/h. Dodkładnie dzisiaj byl taki wypadek u nas na obwodnicy gdańsk-gdynia. 5 samochod rozbitych. Ale kto moze sie spodziewać ze ciezarowka która ma zakaz wyprzedzania na calosci obwodnicy zjedzie na pas szykiego ruchu. O stanie dróg nie wspomne.
Jeżdze już troche po naszych drogach głownie w trasach i uwierz widzialem takie rzeczy że nigdy mi nikt nie wmówi że zabija predkosć. Zabija głupota nawet przy 50km/h