Autor Wątek: Solar  (Przeczytany 2193 razy)

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 310
Odp: Solar
« 08 Maj, 2026, 19:22:49 »
Ja miałem A1.8, fajny i całkiem dobrze wykonany, ale z perspektywy czasu - nudny xd

Czemu nudny?  :)

Ot ciorny superstrat z ET. Musisz brać poprawkę na to, że mój gust gitarowy jest trochę skrzywiony. Mi po prostu nie robił. Jako eksperyment był spoko, przynajmniej wiem teraz czego nie lubię xd

No też fakt, mój ciorny Ibanez z widocznymi słojami też wygląda tak samo. Jeszcze zapomnę, że mam nową gitarę.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
6128 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sie, 2013, 22:25:42
wysłana przez ChopZeWsi
2 Odpowiedzi
5368 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Mar, 2018, 19:59:47
wysłana przez vastio
11 Odpowiedzi
8085 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2020, 02:13:43
wysłana przez MadYarpen
15 Odpowiedzi
13671 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Kwi, 2021, 22:01:39
wysłana przez Frantick
0 Odpowiedzi
2337 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sie, 2022, 10:53:29
wysłana przez rafalek