Autor Wątek: Miłośnik Habet  (Przeczytany 22127 razy)

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 393
Odp: Miłośnik Habet
« Odpowiedź #25 10 Wrz, 2024, 09:25:40 »
Zajebisty kolor uzyskałeś. Nie myślałeś żeby za ciosem korpus przerobić?