Autor Wątek: Harley Benton AMAROK Baritone  (Przeczytany 3660 razy)

Offline Edlin

  • Gaduła
  • Wiadomości: 137
...a tak w ogóle jak już wchodzicie na temat naprawdę słabych instrumentów...      ...to dwa tygodnie wcześniej przyjechał do mnie instrument z Gear4Music. Oni podobnie jak Thomann klepią swoje badyle z nazwą SUB ZERO i coś podobnego w nazewnictwie dla basów. Ogólnie instrument miałem w rękach tylko przez 12h i zwróciłem go z hukiem do sklepu.
Gdyby chociaż gryf zrobili jak wypadałoby to baza do modyfikacji dość pokaźna. Klucze, pickupy z całą elektroniką i struny od razu do kosza. Struny tak zaczerniały palce, że nie można było tego domyć. Potki tragedia jak i przetworniki strasznie kiepskie.

Gryf był jak kłoda, noga kurwa od stołu. Wykończenie gryfu jak w najtańszym Squier'ze i w zasadzie chujowy design. Jakby to był gryf do basu. Kompletnie mnie odrzuciło. Gitę zrobili w promocji za 1000zł, jednakże doinwestowanie tego było ryzykowne. Nie wiedziałem co to wiosło potrafi tonalnie bo elektronika i struny były mega kiepskiej jakości. Technicznie konstrukcja była zaskakująco dobra, ale brzmienie to była nadal jedna wielka niewiadoma. Odpuściłem temat chociaż miałem pojechać do ich showroom'u na przewalenie 10 sztuk by wybrać najlepszą. To się nie wydarzyło bo przypomniałem sobie o obecnie moim AMAROKU, który wisiał na ebayu. Kasa niewiele większa ale gita okazała się mistrzostwem świata

O górwa! Miałem to brać. Dzięki za ostrzeżenie! :D

Mam od nich rogue vi 30 cali i dopiero za drugim razem dostałem nie paździerz. Miałem też te-52 od hb i za taką cenę nie było się do czego przywalić.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Tuner Harley Benton PT-500

Zaczęty przez Mat « 1 2 » Efekty

38 Odpowiedzi
29849 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Gru, 2012, 10:00:53
wysłana przez -thrill-seeker-
15 Odpowiedzi
11981 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Wrz, 2012, 15:16:26
wysłana przez majkelk
13 Odpowiedzi
5050 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sie, 2019, 08:35:48
wysłana przez Bjørn
5 Odpowiedzi
3684 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lis, 2019, 10:36:53
wysłana przez Stivo2005
21 Odpowiedzi
16685 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sty, 2020, 13:01:39
wysłana przez niedziak