Autor Wątek: dummy load diy aka kaloryfer :D  (Przeczytany 2137 razy)

Offline staryt

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 80
Odp: dummy load diy aka kaloryfer :D
« 24 Mar, 2023, 15:24:37 »
w sensie ze ppimv ci sie az tak dobrze sprawdza?
wszystko sie zgadza, samo wyciagniecie sygnalu i wrzucenie na to IR w przypadku jesli loadbox nie jest reaktancyjny bedzie brzmialo kiepsko, poniewaz obciazenie rezystancyjne daje w rezultacie plaska charakterystyke, bez podbicia o kilka db w dole i gorze pasma. to sie spokojnie daje obejsc na kilka sposobow np przed impulsem wrzucic eq (a jak ustawic - to mozna zajrzec do Przemaka na blog nagrywamy.com i sobie obejrzec wyniki opomiarowania obydwu typow obciazen), albo przed loaderem ir dac jeszcze jedna instancje i zapodac te od nalexa co wrzucalem (u niego na stronie z wtyczkami rozejrzec sie trzeba za IC curves, zreszta jak komus sie chce to mozna sobie ze swojego ampa zrobic IR "z glosnikiem ale bez glosnika" :)) i bedzie git. ewentualnie mozna opierdolic problem symulacja koncowki (ale tu sie nie kazda sprawdza, bo czesc tego nie uzglednia, tylko troche dodaje "kompresji" i harmonicznych, co w zalozeniu ma imitowac koncowke lampowa ehehheh), ale sprawdzam sobie wlasnie wykopalisko tj. darmowe torpedo pi free z tematu obok i jest ok. a zdaje mi sie ze ta wtyczka od ignite amps tez powinna byc ok.

Posty połączone: 25 Mar, 2023, 17:41:45
a co do schematow - lapcie. tylko najlepiej to by bylo zadzwonic bezposrednio do dystrybutora mundorfa w PL i zmeczyc pizde o cewki, w ten sposob powinno wyjsc ok polowy tego co kit od szwabow stoi. oznaczenia moge cyknac jak mi sie zachce to rozkrecic a pewnie mi sie zachce jak znajde ltr-1 w tym burdelu.
« Ostatnia zmiana: 25 Mar, 2023, 17:41:45 wysłana przez staryt »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Dummy load...

Zaczęty przez D_Rivv Wzmacniacze i kolumny

11 Odpowiedzi
4220 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Wrz, 2008, 21:34:29
wysłana przez Matt-Carnage
0 Odpowiedzi
1947 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Paź, 2008, 19:26:22
wysłana przez Pan Sinner
4 Odpowiedzi
3473 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Gru, 2018, 09:05:08
wysłana przez g-zs